Помер працівник ДАІ, якого знали тисячі водіїв Тернопілля, Микола Лецкалюк

Помер працівник ДАІ, якого знали тисячі водіїв Тернопілля, Микола Лецкалюк

Підполковник Микола Лецкалюк, який до кінця 2012 працював на посаді начальника сектору профілактичної роботи управління ДАІ в області помер вночі 29 жовтня. Йому було 52 роки. 


 

Приїхавши у Тернопіль на початку 1990-х, пан Лецкалюк пройшов шлях від старшого сержанта до підполковника міліції. Він був працівником ДАІ, якого знали тисячі водіїв Тернопілля. 

Ми поспілкувались із колегами та друзями Миколи Лецкалюка. Всі вони пригадують його, як добродушну людину, чудового сім’янина та професіонала своєї справи. 

Помер чоловік у лікарні, у нього нещодавно трапився обширний інсульт. 

- Він два тижні лежав у обласній лікарні, - розповідає колега Миколи Лецкалюка Любомир Пунда. - У нього залишилась жінка, дочка та один внук. Дуже шкода Миколу, він був дуже хорошою людиною. 

Провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків із громадськістю Регіонального сервісного центру Василь Барановський також був хорошим другом із Миколою Лецкалюком. 

- Він був професіоналом своєї справи, доброю людиною. Надзвичайно веселий, щирий. Що по роботі, що у житті - завжди допоміг при потребі. Ми з ним були хорошими друзями, спілкувались і за межами роботи. Про його смерть мені повідомили сьогодні вранці, близько 08:00 ранку, я не міг у це повірити. 

Панахида відбудеться у вівторок, 29 жовтня, у капличці на бульварі Куліша о 19:00. А завтра, 30 жовтня, Миколу Лецкалюка повезуть хоронити на Рівненщину, звідки він родом і де проживає його дочка. 

Читайте також інтерв’ю із Миколою Лецкалюком. 

Довідка

Микола Лецкалюк народився 20.12.1966 р. У 1984 р. вступив в Рівненський державний інститут культури. 1985-1987 рр. – служба в армії. 1987-1990 рр. – продовження навчання у вузі. У січні 1991 р. влаштувався на роботу в Державтоіснпекцію, на посаду інспектора дорожньо-патрульної служби. Із кінця 1991 р. почав працювати інспектором у службі профілактичної роботи обласної ДАІ. 

Редакція "20 хвилин" висловлює співчуття рідним та друзям Миколи Лецкалюка....

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • inkognito
    Шкода...,щирі співчуття родині.і нам всім.
  • тарас
    з нашими "лікарями" і 52 це вже багато
  • читач
    Спочивайте з Богом, шановний Миколо Володимировичу, вічна Вам пам'ять! Щирі співчуття родині!
  • ВолодяУкраїна .
    Знав цю людину прекрасний чоловік нехай з борг спочиває.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:17 Графік відключення світла в Тернополі та області на 16 лютого 21:00 Новини Тернополя за 9-15 лютого: дивіться відео! 20:00 «Наших б’ють» — водій 44-ї артбригади Райвен про шлях від водія фури до розрахунку української САУ 19:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 МОЗ оновило перелік медичних протипоказань для усиновлення та інших форм сімейного виховання 17:00 «Фізрук» на зв'язку: історія вчителя-добровольця 105-ї бригади тероборони 16:00 Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону: як отримати і які документи потрібні 15:31 На Микулинецькій задимівся автомобіль: що відомо 15:00 Мандзин і Підручний фінішували у топ-20 гонки переслідування на Олімпіаді-2026 14:00 Камери, металодетектори, «тривожна кнопка»: МВС затвердило нові правила охорони в школах 13:00 На Дністрі вперше помітили червонокнижного нерозня та рідкісних казарок photo_camera 12:06 Мешканця Збаражчини судили за зберігання дитячого порно. У нього вилучили понад 4 тисячі фото і відео 11:00 Під час пожежі на Кременеччині загинув чоловік 10:00 Конкурент шарлотки: як приготувати ніжний яблучний пиріг з тіста філло 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Роман Чудик та Володимир Бачинський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up