У Тернополі сіті-бот "Назар" уже дав майже 20 тисяч довідок

У Тернополі сіті-бот "Назар" уже дав майже 20 тисяч довідок

До сервісу підключилися понад 2000 тернополян.

 

Новий сервіс «Сіті-бот Назар» почав працювати в Тернополі із 1 грудня. Сіті-бот сповіщає жителів міста щодо планових та аварійних відключень води, світла, газу, опалення за вказаною адресою. За цей час до сіті-боту підключилися понад 2000 тернополян, які отримали майже 20 000 інформаційних довідок та сповіщень, повідомляє прес-служба міської ради.

Нагадаємо, за допомогою сіті-боту мешканці можуть:

 - отримати сповіщення щодо вимкнень міських комунікацій у оселі чи на вказаній вулиці;

 - автоматично повідомити про відсутність води, опалення чи світла у оселі, або виникнення будь-якої аварійної ситуації. Заявка у ту ж секунду надійде у систему сіті-боту і усі аварійно-диспетчерські служби працюватимуть над її вирішенням;

 - дізнатися актуальну інформацію щодо роботи соціальних чи муніципальних служб Тернополя, їх адреси та контактних номерів телефону;

 - оцінити роботу служб.

Із сіті-ботом уже працюють практично всі служби, які надають комунальні послуги у Тернополі.

Приєднатися до сіті-боту «Назар» можна за лінком: https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil

Довідка

Сіті-бот «Назар» став переможцем національного конкурсу Open Data Challenge 2019, що проводиться за підтримки Міністерства з питань цифрової трансформації України, в партнерстві з Фондом Східна Європа, TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та 1991 Open Data Incubator. 

У Тернополі сервіс сіті-бот «Назар» реалізовано за підтримки Тернопільської міської ради та представництва Viber в Україні.

Читайте також Новий сервіс сіті-бот "Назар": що це та як працює. Ми перевірили
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ольга Фаринюк
    Хотіли повідомити , що у будинку рижих мурах вже два роки не годні вивести. Але немає такої графи у Назара...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Баба Оля з Тернопільщини вирощує мандарини серед зими, ділиться рецептами та має 100-тисячний TikTok play_circle_filled photo_camera 21:00 Приміщення слідчих ізоляторів колишнього КДБ на Коперника суд вимагає віддати під охорону 20:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 січня 20:00 Смерть однорічного Єремія під час лікування зубів: суд досліджує докази захисту медиків Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 19:15 Одразу чотири автівки не розминулися біля Гаївського мосту 19:02 Як почувається немовля, яке знайшли у під’їзді та чи зможе мама повернути дитину 18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори 12:35 Водій, який постраждав в ДТП на об'їзній, був в стані наркотичного сп'яніння — поліція 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up