У Тернополі з 5 травня, можливо, послаблять карантинні заходи. Ринки поки що працювати не будуть

У Тернополі з 5 травня, можливо, послаблять карантинні заходи. Ринки поки що працювати не будуть
  • На засіданні оперативного штабу з протидії коронавірусу обговорили рішення про дозвіл роботи деяким галузям господарювання. Проте рішень наразі не приймають. Мовляв, за вихідні ситуація може змінитись. 
  • Зокрема, йдеться і про дозвіл роботи ринків. Їхні керівники відмовилися відновлювати роботу з 1 травня, кажуть у міськраді.

З карантину Україна виходитиме у декілька етапів, починаючи з 11 травня. Таке рішення оприлюднив кабмін 25 квітня

Деякі заходи із послаблення карантинного режиму, ймовірно, введуть із 5 травня, якщо за вихідні не буде різкого збільшення хворих.

За попередньою інформацією, відкриватимуть ті установи, що потрібні для жителів Тернополя. Міжміські автобусні маршрути поки що відкривати не будуть, щоб обмежити наплив людей із інших населених пунктів. 

-У нас відбулась зустріч із представниками бізнесу, і  лікарі-епідеміологи опрацьовують можливі варіанти відновлення роботи певних установ, - сказав заступник заступник керівника обласного лабораторного центру Володимир Паничев. - Наше бачення залишається таким, про яке ми говорили раніше. Ми готові до компромісу. Проте, ми вважаємо, що першими мають запрацювати об'єкти на суб'єкти, що працюють на надання послуг міському населенню. 

Ринки не працюватимуть до 11 травня 

Обговорили також  можливість відкриття ринків із їх керівниками. Нагадаємо, ще вчора у міськраді говорили про те, що ринки можуть відкрити ще до кінця цього тижня. 

Йдеться про можливість відкриття ринків 1 травня за умов виконання карантинних заходів. Однак ті наразі повідомили, що не готові забезпечити дотримання вимог карантину. Зокрема, на продовольчих ринках керівники не мають змоги забезпечити дотримання дистанції, безпечної кількості людей на певній території та інших обмежувальних заходів в приміщеннях.

Працюватимуть деякі заклади 

Із 5 травня планують відкривати заклади, що працюватимуть за системою "на виніс".

- Зокрема, плануємо дозволити роботу закладів ресторанного та громадського харчування із застосування адресної доставки з вимогою санітарної обробки приміщень не рідше, ніж двічі на день. Об'єктів торгівлі продуктами швидкого харчування в одноразовому пакуванні, в тому числі,  морозивом, охолоджувальними напоями, кавою та іншими напоями з забороною вживання на місці та вимогами санітарної обробки, - зазначили під час засідання штабу. 

Проте остаточного рішення про відкриття таких закладів поки що немає. Члени штабу вирішили дочекатись статистики за вихідні. Якщо захворюваність раптово не зросте, рішення вступить у дію. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (20)
  • wham
    Є багато людей які приховують хворобу.
  • Марія
    Як рестораны то мають дозволити, а інші державні установи чому Не відкрити такі як отримати права, категорію на транспортний засіб щоб піти на роботу бо без категорії неберуть. Тому сиджу вже два місяці без роботи бо карантин, а жити і годувати сімю немає за що. Тому прошу владу подумайте що потрібно перш за все відкривати
  • Віктор Бойко
    Транспорт буде в останню чергу, якщо комусь не ясно.
  • Alla Derehuz
    Яке морозиво,транспорт людям потрібен.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Непереможні: військові одягнули вишиванки напередодні свята 21:00 У сквері Чорновола на бруківці з'явився орнамент вишивки 20:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 19:00 Мітинг проти нового Цивільного кодексу організували у Тернополі photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:33 Аварія з потерпілими на Об'їзній (оновлюється) play_circle_filled 18:00 Поліцейських, яких підозрюють в «прикритті» діяльності студій «контенту 18+», відсторонили від служби 17:32 Штормове попередження через грози та вітри оголосили на Тернопільщині 17:00 «Думала, що ще й сумки будуть»: відеозапис у справі «кришування» порноофісів у Тернополі play_circle_filled 16:22 На рік перекриють міжнародну трасу в Теребовлі через ремонт моста 15:40 Земля біля Тернополя — у приватну власність: за «схему » на три мільйони шестеро посадовців отримали підозри 15:07 Мільйони гривень, елітні автівки та швейцарські годинники знайшли у посадовців поліції під час обшуків 14:41 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 20 травня) 14:30 Директора підприємства оборонної інфраструктури підозрюють у залученні службовців до ремонту в квартирі 14:10 Росіяни вдарили дроном по багатоповерхівці в Конотопі: загинула людина, багато поранених 13:35 На Бродівській вночі зупинили водійку електросамоката з ознаками наркотичного сп'яніння 13:01 Затримали першого заступника начальника поліції Тернопільщини: що про нього відомо 12:35 П'ятеро молодих митців з Тернопільщини отримали стипендії Президента України 12:00 У Тернополі 21 травня проїзд у громадському транспорті для пасажирів у вишиванках буде безоплатним 11:19 Посадовці поліції Тернопільщини могли прикривати роботу мережі «студій із контентом для дорослих»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up