У Тернополі замінували авто- та залізничний вокзали (пряма трансляція)

У Тернополі замінували авто- та залізничний вокзали (пряма трансляція)
  • Повідомлення про замінування тернопільських вокзалів правоохоронці отримали о 10.30 в п'ятницю, 9 листопада.
  • Евакуювали майже півтисячі людей. Жодних вибухових пристроїв спецслужби не знайшли. 

Про замінування тернопільських вокзалів у редакцію "20 хвилин" повідомили читачі близько 11.00. Через кілька хвилин журналістка побачила обгороджений стрічкою вхід у приміщення залізничного вокзалу та евакуйованих людей. На місці працювали вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи та інші підрозділи реагування.

Близько 11.10 підполковник поліції, начальник вибухотехнічного відділу ГУ Нацполіції в Тернопільській області Ігор Васьків повідомив, що вибухівки на залізничному вокзалі не знайшли.

- Інформація про замінування вокзалів у Тернополі надійшло електронним листом в обласну прокуратуру, - каже пан Васьків. - На всі три автовокзали виїхали служби, провели огляд. Інформація не підтвердилась. 

 

 

 

 

 

Близько 11. 20 тернопільський центральний автовокзал теж уже відкрили, як і малий автовокзал. Там вибухівки теж не знайшли.

Такі повідомлення про замінування правоохоронці отримують регулярно, але, як правило, вони не підтверджуються. А інформація надходить з непідконтрольних територій України. Тому дізнатись від кого повідомлення - практично неможливо.

Зазар вирішується питання про внесення відомостей за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності (стаття 259 ККУ) до ЄРДР.

Нагадаємо, хибний виклик спецслужб обходиться тернополянам до 50 000 грн. Найбільше неправдивих викликів про замінування, кажуть в поліції. Часто є виклики про замінування шкіл під час здачі екзаменів, про замінування ресторанів, бо комусь з сусідніх будинків музика заважала. Таке повідомлення за собою тягне серйозні збитки.

- На такі виклики виїжджає не одна служба: прокуратура, поліція, СБУ, медики, пожежники, вибухотехнічна служба та інші, - кажуть в ГУ Нацполіції в Тернопільській області. - Вони оглядають територію, евакуйовують людей. Збитки за такий виклик в середньому сягають від 40 до 50 тисяч гривень.

Але той, хто повідомив про неправдиве замінування, крім штрафу за хибний виклик, тепер ще зобов'язаний відшкодувати збитки всім службам. Якщо встановлюють, хто повідомив про неправдиве замінування, то за рішенням суду ця людина має заплатити штраф 2600 гривень і відшкодувати збитки. Це на перший раз. Якщо це повторний випадок, то наступає кримінальна відповідальність.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (7)
  • Искра
    Вспоминайте слова которые власть стирает из памяти народа: СССР; Зарплата по труду; Ленин; Равенство; Справедливость; Дружба Народов; Мир во всём Мире; Большевики; Коммунисты; Уверенность в завтрашнем дне; Человек человеку друг, товарищ и брат.
    Составьте из них правильные предложения!
    Anonymous reply Искра
    Комуняку на гілляку. Де більшовики і комуністи - там голодомор, терор і війна. Впевненість у завтрашньому дні - завтрашній день, як і сьогоднішній  буде проведено у чергах за продуктами. А ще впевненість в тому, що на новий рік буде олів'є, бо раз на рік на роботі дадуть новорічний продуктовий делікатесний набір дефіцитів: банки горошку, баночки майонезу і консерви "шпроти в олії".
    Искра reply Anonymous
    Та брешеш ти, убогий.
  • Таня Олійник
    Збитки за такий виклик в середньому сягають від 40 до 50 тисяч гривень.
    На що це мені цікаво такі збитки?  що задницю потривожили? Ну провірили і добре шо все не підтвердилося. Збитки рахують.😦😦😲
    Marcus Aurelius reply Таня Олійник
    Якраз їм це йде на користь, як тренування. І за це платиться зарплата. А збитки несе тільки замінована установа, бо паралізується робота.
    Marcus Aurelius reply Marcus Aurelius
    Це класична проблема в багатьох країнах вже багато років. І рішення їй не знайдено.
  • Вітьок
    Шпана балується... На уроках скучно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:02 День Української Державності та річницю Хрещення Київської Русі-України відзначили у Тернополі photo_camera 12:26 Для жінок на Тернопільщині діє програма безкоштовної психологічної підтримки 11:52 Обіцяв повернути сина з полону: на Тернопільщині судитимуть псевдоволонтера 11:16 Неповнолітній мотоцикліст збив пішохода, який переходив дорогу за межами переходу Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:39 У Тернополі 17 військовим виплатять по 15 тисяч гривень 10:05 У Тернополі затримали 64-річного чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні двох неповнолітніх 10:00 На прибирання сміття і відновлення земель передбачили два мільйони: хто отримує гроші 09:00 Тернопільська громада прощається з Героєм Віталієм Лавришиним 08:00 Пенсіонерам роз'яснили, кому з тих, кому 70+ призначають доплату 22:00 Подолав тисячі кілометрів заради України: 67-річний американець волонтерить на Тернопільщині photo_camera 21:00 Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в Україні 20:00 Від першого дзвінка до отримання ключів: як у «ВІСОН» допомагають знайти свій дім (партнерський проєкт) 19:02 «Без вас ми не впоралися б». Мама 17-річного Назара дякує всім, хто допоміг врятувати сина 18:01 Ірина Король знову стала директоркою Тернопільського навчально-реабілітаційного центру 17:15 Міська рада програла суд за землю на Бандери play_circle_filled 16:46 Підтвердили загибель Героя з Теребовлі Михайла Волочастого. Місто зустріне кортеж «На щиті» 16:10 Рада відправила Свириденко у відставку. Будуть зміни серед міністрів 15:40 Приміщення продали, а що буде з автостанцією — не придумали. Продовження історії в Монастириськах 15:02 У Бережанах затримали львів'ян на отриманні грошей за незаконну відправку чоловіка в Угорщину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up