У Зарваниці висвятили нового священника

У Зарваниці висвятили нового священника

Митрополит Василій Семенюк висвятив нового священника в Зарваниці.

30 березня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулися ієрейські свячення випускника Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, диякона Максима Кусіка, який при свяченнях взяв друге ім’я Марко.

Про це повідомили в Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ.

Чин рукоположення у пресвітери здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк в часі Архиєрейської Літургії в храмі Пресвятої Євхаристії.  Митрополиту співслужили адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич , ректор Тернопільської вищої духовної семінарії о. Іван Римар, віце-ректор о. д-р Володимир Ковалковський, духівник о. Богдан Заблоцький та інші священнослужителі, які з різних областей прибули до святого місця разом зі своїми парафіянами. 

Відео дня

У цей день численно паломники молилися у Марійському духовному центрі, приступали до святої Тайни Покаяння, випрошували у Господа за посередництвом Зарваницької Богородиці ласки перемоги та миру для українського народу.

Після Літургії архиєпископ Василій теплими словами привітав новопоставленого ієрея, усіх священослужителів та чисельних паломників, які взяли участь у Святій Літургії. Новопоставлений о. Максим-Марко висловив подяку митрополиту  Василію за архиєрейське благословення й уділення Святої Тайни Священства, подякував ректору Тернопільської семінарії о. Івану Римару,  всім викладачам, духівникам ТВДС, братам-семінаристам, своїм батькам, рідним та друзям. 

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що відомого капелана з Тернопільщини проголосили єпископом.

 

Читайте також:

У тернопільських храмах, де неперервно моляться за українське військо, перебуватиме особлива реліквія

 Відомого капелана з Тернопільщини проголосили єпископом

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
 • Ростислав Гарасимчук

  Середньовіччя
 • Мирон

  Ти не людина і тобі не судити!
 • ...

  +1любитель пожертв на храм.оборотні в рясах
 • МСЗ

  Ого

keyboard_arrow_up