У зоокутку в "Топільче" уже освоїлись три новонароджені бембіки

У зоокутку в "Топільче" уже освоїлись три новонароджені бембіки

Народились маленькі косулі два тижні тому. Як назвати бембіків, у парку ще не придумали. 

 

Три маленьких милих оленятка, які гріються в траві на сонці, ледь помітні за огорожею. Біля них ходять дві дорослі самки та самець. Охороняють.

- Це вперше за всі роки, що у нас народилися косулі, - розповідає завідувач парком "Топільче" Юрій Бойко. - Дорослі косулі у зоокутку уже десь чотири роки, їх колись врятували від браконьєрів. Зараз у нас дві дорослих самки, самець і троє малих - два самці та самка. Як їх назвати ми ще не придумали. 

Читайте також: У парку "Топільче" народилися трійко степових косуль (ВІДЕО)

Зараз косулі, як розповідає пан Юрій, їдять траву та пʼють молоко. А коли підростуть, то їм даватимуть овес та сіно. 

- Вони всюди ходять за мамою, куди вона, туди й вони, - каже Юрій Бойко. - Доглядати за ними не складно. Єдине, що створює проблеми - це поліетиленові пакети, які люди кидають тваринам разом з їжею. Косулі їх їдять, а потім помирають. У нас є таблички, що годувати не можна і ми постійно про це кажемо, але людям байдуже. 

Території для тварин у зоокутку, як каже завідувач парком, достатньо. Тому, коли бембіки виростуть, то місця їм вистачатиме. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Innesa
    Які вони  миллііііі))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Косметолог Руслана Буртняк — експерт, якому довіряють красу (новини компаній) 17:45 Затвердили бюджет Тернопільської громади на 2026 рік 17:00 У Тернополі відкрили Центр захисту прав людини 16:30 Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 16:00 Тернопільську «Нива» залишає Андрій Бей 15:30 Між селами на Чортківщині будуть проводити санітарний відстріл хижих тварин 14:45 Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового не вірить в офіційну версію смерті 14:15 Дякуємо за довіру. Дякуємо за вибір. Дякуємо за «Народний бренд 2025» (новини компаній) 13:45 На Руській двоє дітей влаштували небезпечну поїздку на самокатах 13:35 Оголосили підозру 50-річному жителю Тернополя за незаконне поводження зі зброєю 13:00 У парку «Сопільче» видалять аварійні дерева 12:15 Синоптики попереджають про туман та ожеледь 11:38 «На щиті»: в Україну повернули 1003 тіла загиблих військових 11:30 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 20-21 грудня 10:50 Ще 23 захисники України посмертно отримали звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 10:25 Шахраї виманюють гроші через підроблену «Безпечну доставку»: як діє схема 09:40 У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу photo_camera 09:00 На щиті повертається 24-річний Герой Назарій Силюк з Лановеччини 08:00 Родинний наркобізнес: на Збаражчині затримали подружжя за торгівлю марихуаною
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up