Учасники «Тернопільської озеряни-2023» бігли навіть з дітьми у візочках: фоторепортаж

Учасники «Тернопільської озеряни-2023» бігли навіть з дітьми у візочках: фоторепортаж
  • Понад 250 учасників як особисто, так і онлайн, долучилися 9 вересня до «Тернопільської озеряни-2023». 
  • Як все відбувалось – дивіться у репортажі.

На годиннику майже 10.00, а поблизу Тернопільського ставу вже зібралися сотні дорослих та дітей. Всі вони прийшли, аби долучитися до XXVІI символічних легкоатлетичних змагань з бігу «Тернопільська озеряна-2023». І поки батьки проходять реєстрацію, малеча бавиться в очікуванні своїх номерків, руханки та змагань.

Збирали кошти на ЗСУ

Під час забігу дорослі учасники мають подолати дистанцію в 9 км навколо Тернопільського ставу, а ось малеча від 260 до 760 метрів.

Відео дня

Директорка Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Вікторія Безгубенко-Гнатишин наголошує, цього року до спортивного благодійного заходу долучилися куди більше людей, ніж у 2022. Це пов’язує з повномасштабним вторгненням та побоюваннями людей.

— У 2022 році «Тернопільська озеряна» вперше проходила в умовах повномасштабного вторгнення. Чимало наших учасників перебували за кордоном, тому зробили можливість долучатися до заходу онлайн. Якщо говорити за «Тернопільську озеряну-2023», то кількість онлайн-учасників зменшилася, а ось особисто прийшли більше людей. Ми тішимося, що люди повертаються, бо рух бігунів підтримується і ми мотивуємо інших людей до спорту, — каже вона.

Переважно онлайн до забігу долучаються військовослужбовці та люди, які проживають в інших країнах. 

— У нас є зареєстровані учасники з Америки, Німеччини, Польщі. Є військові, які біжать недалеко від лінії фронту. Навіть в таких умовах люди не можуть і не хочуть відмовлятися від спорту. Звичайно ж, військовослужбовці долучаються до заходу безплатно. Ніяких благодійних внесків з них ми не збираємо. Вони просто мають пройти спеціальну реєстрацію і подолати відповідну дистанцію. Після чого вони підтверджують свою участь і ми надсилаємо їм медалі, — роз’яснює пані Вікторія.

Учасники віком 65+ мали задонатити 150 гривень, а ось всі інші – 250 гривень. Також учасникам акцентують увагу на тому, що забіг є благодійним, а їх внески передадуть волонтерам для придбання необхідного знаряддя для ЗСУ.

Для нас рух – це життя

Серед тих, хто долучився до благодійного забігу, чотирирічна тернополянка Аліса. Зі слів мами Тетяни, дівчинка активна і дуже любить бігати, до того ж вже не вперше бере участь у схожих заходах.

— Алісі подобаються такі заходи, вона полюбляє різні активності. Наразі професійним спортом ще не займається, бо маленька. А ось в садочку залюбки долучається до тхеквондо. Ми вирішили, чому б цього року не долучитися до «Тернопільської озеряни», бо це таке популярне дійство у нас,— каже мама дівчинки.

А ось восьмирічний Микола займається футболом, боротьбою та плаванням. З журналісткою ділиться, великі спортивні заходи йому подобаються, тому вирішив провести суботу на забігу.

— Я в соціальних мережах побачив інформацію про «Тернопільську озеряну». То попросив батьків, щоб вони мене зареєстрували, бо хотів побігти. Я вже нормально розім’явся, підготувався. Звичайно, хочу бути серед переможців, але там вже як буде, — розповідає Микола.

Молода пара Тарас з Анною приїхали на «Тернопільську озеряну» зі Львова. Дівчина зізнається, біг — спільне хобі. Вони намагаються бігати тричі на тиждень.

— Мій хлопець з Бережан і він знав, що тут буде забіг. Він мені запропонував побігти і я погодилася. А взагалі, це не перші такі змагання для нас. Ми вже тричі брали участь в «Тернопільській озеряні», а також кілька разів долучалися до спортивних заходів у Львові. Бігати – це класно, можна позбутися негативних емоцій. Не знаю, чи вдасться нам прибігти першими та власне ми прийшли сюди не задля перемоги, — наголошує Анна.

Напередодні кожного забігу учасникам влаштовували танцювальну руханку, а також нагадували правила. За результатами забігу учасникам обіцяли подарунки та медалі. А головне – заряд енергії на цілий тиждень.

 

Читайте також:

За деякі лоти просили по 10 тисяч гривень. Що продавали у Тернополі на благодійному аукціоні

Ми біжимо, щоб зігріти захисників. Тернополяни долучилися до благодійного пробігу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Поліна Дайнега

    Молодці❤️❤️

keyboard_arrow_up