В готелі Garden Hall впав вантажний ліфт. Травмувався 20-річний хлопець

В готелі Garden Hall впав вантажний ліфт. Травмувався 20-річний хлопець

Вантажний ліфт впав 28 січня, в результаті чого 20-річний хлопець, який перебував у споруді, травмувався, про це повідомив депутат Сергій Лупак на своїй сторінці у "Фейсбук".

 

Постраждалого забрали в університетську лікарню. Хлопець травмував хребет та отримав множинні переломи рук і ніг, повідомляють медики.

Наразі встановлюються причини падіння ліфта.

"На мою особисту думку крім того що отримувати кошти за тех обслуговування, потрібно щей заглядати до усіх елементів ліфта, в тому числі і троси", пише Сергій Лупак.

Від редакції:

В закладі відмовились коментувати ситуацію.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (8)
  • Герасимчук Ростислав
    жлобство власника
  • Експерт
    1.  У ліфтах не один  а  мінімум 4 троси! Якщо один з них розривається,  то автоматика  має  блокувати  роботу.  Тільки один трос забезпечує 10 кратний запас. А 4  це 40 кратний запас  по міцності.

    2. Ліфт не  може впасти, тому що є   вловлювачі які  його затормозять якщо швидкість  опускання  перевищить  допустиму.  Якщо обірвалися  всі 4 троси  то ліфт мав  сам загальмуватися.  Значить    є   порушення  в проектуванні,  експлуатації.

    Навіть якщо є перегруз, то мав спрацювати датчик ваги і заблокувати рух ліфта.



    Тут є  явне  порушення  техніки експлуатації    власником   або порушення проектування.   Відсутній контроль зі сторони  уповноважених органів.



    Тут потрібно закон, щоб власники  платили довічну пенсію   для  тих хто зазнав каліцтва на  виробництві   в трохкратній  мінімальній зарплаті.
    Anonymous reply Експерт
    Дякую,корисний коментар.
  • Соля
    І хто має відповідати за те, що в новій споруді падають нові ліфти?
  • Anonymous
    Капєц, неодноразово чув,що ліфт сам впасти не може,бо там є "ловітєлі",хтось толком може розтолкувати ху із ху,а яка фірма обслуговує той ліфт?
    Black Victor reply Anonymous
    Які ловітєлі ?шо ти мелиш читай книжки.. !ліфт грузовий.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:36 Київщина з ночі під масованою атакою: у Броварах — пожежі, Укрзалізниця повідомляє про затримки 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ярослава Мадяру, Миколу Василика та Ярослава Жоміра 08:00 Під час «Книжкової площі» у Тернополі обміняли понад 2000 книг 22:00 Лісова куниця потрапила в об'єктив фотопастки у заповіднику на Тернопільщині play_circle_filled Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 21:00 На Тернопільщині 18 серпня очікуються грози та сильний вітер 20:00 Від окопів до власної справи: як ветеран Володимир Ільків розвиває заклад азійської кухні в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 19:00 Мор риби та стоки біля Серету. Чим загрожує забруднення водойми Тернополю 18:00 Тернополянин втратив понад 245 тисяч гривень, намагаючись купити вантажівку в мережі 17:30 Без води на день залишиться частина вулиці Лучаковського 17:10 Один із засуджених за смерть 22-річного юнака після вироку суду втік у СЗЧ 16:35 Між Байківцями та Тернополем затримали нетверезого водія і доставили до ТЦК: поліція заперечує побиття 16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up