В кафе на Богдана Хмельницького жінка отримала опіки очей

В одному із привокзальних кафе 35-річна жінка отримала опіки правого ока. Інциндент стався18 квітня, кажуть в екстреній медичній допомозі. 

В кафе на Богдана Хмельницького жінка отримала опіки очей

У кафе під час відпочинку знайомий чоловік 35-річної жінки хлюпнув її в очі горілкою, розповіла потерпіла жінка медикам, які прибули на місце виклику.

За словами фахівців Центру екстреної допомоги, виклик був здійсненний на вул. Богдана Хмельницького та зафіксований о 19:47. На місце одразу ж прибула швидка медична допомога. Медики поставили діагноз - хімічний опік правого ока. Потерпіла була доставлена швидкою в офтальмологічне відділення університетської лікарні.

  • Опіки від попадання горілки в очі можуть бути різні, - розповідає заступник директора Центру екстреної допомоги Ганна Мончак. - До прикладу, може бути помутніння рогівки, можуть утворитися виразки чи рубці в оці. Все залежить від швидкості та якості надання домедичної допомоги. Якщо вчасно не надати допомогу, то може настати сліпота.

Для того аби уникнути цього, фахівець радить при попаданні алкоголю в очі, перш за все промити очі проточною водою. 

  • Чим довше промивати - тим краще, - наголошує пані Мончак. - В жодному разі не промивати яєчним білком чи іншими контрагентами.

 

Коментарі (1)

Ви не авторизовані

  • Діонісій

    :) а Ви ще напишіть, чому так сталось. бачиш такий бред, аж за 20 хвилин шкода!
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook