В Кутківцях кавою випадково залили понад 300 бюлетенів: які порушення фіксують на виборах в області

В Кутківцях  кавою випадково залили понад 300 бюлетенів: які порушення фіксують на виборах в області

Станом на 15:00 значних порушень на місцевих виборах на Тернопільщині немає.

 

Триває "Доба місцевих виборів 2020 з Тернопільським прес-клубом". О 15.00 представники штабів кандидатів та політичних сил розповіли про перебіг виборів, виклики та проблеми.

Найбільші проблеми, які відзначили спостерігачі від політичних партій, – це незадовільне матеріально-технічне забезпечення, низької якості захисні маски, хоча члени комісій намагаються забезпечувати усі санітарні норми. Були випадки, коли комісії не дозволяли голосувати виборцям, які прийшли без масок, але після роз’яснень  вони давали можливість здійснити волевиявлення.

Про це заявили представники різних політичних сил 25 жовтня на черговій пресконференції у Тернопільському прес-клубі.

Зазначалося також, що значна кількість виборців через карантинні вимоги  чекає на вулицях під дільницями і частина з них повертається додому, так і не проголосувавши.  А ті, хто зайшов на дільницю, часто-густо голосують поза межами кабінок.

Виявлено і порушення. Так, на одній з дільниць у Тернополі сьогодні відбувалася агітація за одного з кандидатів на посаду міського голови, на іншій –  пробував винести бюлетень для голосування за міського голову Тернополя.  Ці випадки зафіксовані спостерігачами і передані до поліції.

Прикрий випадок стався на виборчій дільниці у Кутківцях: там кавою випадково було залито понад 300 бюлетенів.

Порушили представники партій і питання брудних технологій, які використовувалися і під час виборчої кампанії, і навіть у день тиші – створення рейкових сторінок, розповсюдження неправдивої інформації на них тощо.

За інформацією політиків, надзвичайно низька явка виборців станом на 15.00 –  близько 20%.

Читайте також Черги на дільницях, тиск на виборця і є агітація: як минули перші години виборів на Тернопільщині
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Люксові авто в оренду за копійки і в «подарунок» для ГО: на чому їздить нардеп Андрій Богданець 18:00 У Тернополі перевірять якість води з водоматів 17:31 Аварія на Дружбі: п'яний водій збив двох жінок на тротуарі та втік з місця ДТП 17:10 У Тернополі відкрили меморіальну таблицю на честь загиблого Героя-пластуна Андрія Буди photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:30 Нацполіція проводить масштабні обшуки у посадовців ВЛК через мільйонні розбіжності в деклараціях photo_camera 16:04 З російського полону повернули трьох жителів Тернопільщини 15:38 На Микулинецькій ДТП: травмовану шестирічну дитину забрала швидка 15:16 Дорожні роботи на Тернопільщині: що зробили за тиждень на державних трасах 14:38 В Україну повернули 185 захисників! Відбувся другий етап обміну полоненими 14:31 Через ремонт дороги на Шептицького обмежать рух. Як курсуватиме громадський транспорт? 14:03 На «Сонячному» запрацював оновлений спортмайданчик. Ветерани зіграли з дітьми перший матч 13:28 Аварія на Чортківщині: водій загинув, 21-річна пасажирка у лікарні 12:53 Стартували «Творчі канікули – 2026»: дітей запрошують писати про Україну, мрії та майбутнє 12:15 Замість служби — торгував наркотиками: жителя Скалата підозрюють у збуті марихуани 11:42 У Тернополі замінили ще 100 вуличних ліхтарів: місто переходить на LED-освітлення 11:04 Майже 125 тисяч гривень переказала аферистам після дзвінка про «злам рахунку» 10:25 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 10:07 За ухилення від мобілізації на Тернопільщині тепер дають «умовно». Які схеми поширені? 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Олексій Депутатів та Володимир Гоменюк
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up