Як тернополяни святкуватимуть Великдень. Що бажають іншим? (ОПИТУВАННЯ)

Як тернополяни святкуватимуть Великдень. Що бажають іншим? (ОПИТУВАННЯ)
  • Вже другий рік поспільВеликдень ми святкуватимемо в умовах карантину. Медики та духовенство закликають уникати скупчнь людей, а якщо ви все ж наважились йти на службу – дотримуватися соціальної дистанції та одягати маски.
  • Ми запитали у тернополян, як вони святкуватимуть Великдень цього року. А ви підете до храму?

Тернополяни охоче розповіли, що на Великдень будуть з сім’єю та поділилися, які ж смаколики покладуть до Великоднього кошика.

Більшість опитаних розповіли, що підуть на службу в церкву, але дехто не хоче ризикувати і уникатиме скупчень людей, тому залишиться вдома вже другий рік поспіль.

А ви підете до церкви на Великдень? Проголосуйте! 

Опитування

Чи підете до церкви на Великдень?

Стефанія, пенсіонерка:

– Святкуватиму вдома, у сімейному колі. Не скажу, чи піду в церкву, але скажу так: потрібно думати перш за все про інших, навіть перебиваючи в церкві. Покладу у святковий кошик все, що приготую. А тернополянам хотіла б побажати світлого, спокійного свята та миру.

 

 

Марія, 18 років, студентка:

– Цьогоріч я Великдень проведу у сімейному колі, поїду в село. Великодній кошик, на жаль, не готую, але піду його освячувати. Минулого року не ходила в церкву, але цьогоріч піду. Тернополянам хотіла б побажати веселого свята і не захворіти на ковід.

 

 

Наталія, тернополянка:

– В церкву цьогоріч піду. Чому ні? Остраху щодо походів у церкву я не маю. Минулого року теж ходила. Великодній кошик у мене великий, бо кладу туди сир, масло, ковбасу і паску. Хочу побажати всім здоров’я, бо це найголовніше, не золото, не гроші, не діаманти, а саме здоров’я.

 

 

Марія, 65 років, пенсіонерка:

– Як святкуватиму Великдень цьогоріч? Думаю, що гарно. На другий день поїдемо родиною в село, освятимо могили. До церкви піду. А у Великодній кошик покладу все, що потрібно на свято: паска, ковбаска, яйця, сир, масло, зелений часничок, все як вчила мама. Хочу побажати всім у це свято миру та здоров’я.

 

Микола, юрист:

– Як проведу цьогоріч Великдень? Класно (посміхається). Піду до церкви, до родичів. У Великодній кошик поставлю паску, ковбасу, яйця, хрін. Думаю, цього вистачить. Всім бажаю не хворіти, а далі вже хай кожен побажає собі те, чого він хоче і щоб це бажання збулося.

 

 

Володимир, 46 років, бухгалтер:

– Великдень проведу як завжди, у сімейному колі. До церкви піду, бо це роблю кожного року. Чи не страшно? Зовсім ні. Минулого року я теж ходив. Цьогоріч покладу у Великодній кошик ковбасу, паску, масло. Тернополянам хочу побажати миру, спокою, тепла та гарної погоди.

 

 

Любов, 51 рік, заступниця директора у школі:

– Великдень проведу з сім’єю.  До церкви не піду, освячуватиму онлайн. Цьогоріч покладу у Великодній кошик яйця, ковбасу, паску, масло. Всім бажаю здоров’я та миру.

 

 

 

Лідія, 75 років, лікарка:

– Попри те, що біля нас коїться, ми маємо можливість відсвяткувати. В нас прекрасна церква, яка попіклувалася про те, щоб навіть в час карантинних обмежень ми могли поспілкуватися з духовними отцями та близькими людьми. Всіх вітаю зі світлим, веселим, чудовим святом.

 

А як ви будете святкувати Великдень? Пишіть в коментарях!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик 22:00 Випускний бал у Чорткові: дивіться фоторепортаж 21:00 Зворушлива зустріч: у Тернополі тато-військовий зробив сюрприз для донечки та приїхав на випускний play_circle_filled photo_camera 20:00 Як тернополяни ставляться до підвищення тарифів на воду: опитування 19:45 Аварія із вантажівкою у Смиківцях: постраждали діти, є обмеження руху 19:00 На Тернопільщині реорганізують три обласні заклади позашкільної освіти 18:41 Понад чотири роки був у полоні: звільнили Героя з Тернопільщини керівника оркестру Івана Лужного photo_camera 18:10 На Руській та Поліській частково перекриють рух транспорту 17:55 Куди записати дитину у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів і студій (партнерський проєкт) 17:20 Для українців за кордоном запустили цифрову платформу «Додому» 16:50 У Західноукраїнському університеті відкрили стелу пам'яті полеглих студентів і викладачів 16:10 У деяких школах Тернопільщини працюватимуть «опорні кухні»: гарячі обіди матимуть усі учні 1-11 класів 15:30 Наші вдома: з ворожого полону повернули 160 українських Героїв play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up