Верховна Рада проголосувала "за" продаж землі

Верховна Рада проголосувала "за" продаж землі

За законопроект "Про ринок землі" в першому читання депутати Ради проголосували 13 листопада. 240 голосів "за".

Про це на особистій сторінці у Facebook повідомив нардеп від Тернопільщини Ігор Василів (фракція "Слуга народу"). До речі, коли редакція зверталась до цього депутат за коментарем, він відмовився його надати та повідомити, чи голосуватиме за законопроект. 

Натомість, його колега, Людмила Марченко, коментар редакції надала та пояснила партійну та особисту позицію з цього приводу. Детальніше читайте тут: Чи голосуватимуть тернопільські нардепи за законопроєкт про продаж землі?

Чому не варто надавати право на купівлю української землі іноземцям та закордонним компаніям, а також, чому тернопільські аграрники протестували, перекриваючи міжнародні траси, читайте тут: Продаж української землі іноземцям - дорога в нікуди? Що говорять експерти і що робити аграріям
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Герасимчук Ростислав
  • Діонісій
    земля пайовиків і так вже їми продана давно і комусь вже належить.
  • Оксана
    Подивимось що з того буде. З одного боку добре, якщо власники паїв зможуть продати землю за ринковою ціною. Головне щоб не іноземцям.
  • Україна
    Виродок, та ганьба Тернопільщини.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Біля літньої естради у Тернополі встановили пандус: який вигляд він має 11:30 Відійшла у вічність очільниця відділу водоканалу Любов Зубчук 11:07 Юрія побили та залишили помирати на морозі: апеляційний суд залишив вироки для двох винних без змін 10:00 16,2 млн гривень спрямували на ремонти шести шкіл Тернополя : список Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 09:30 Помер діяч освіти та культури Тернопільщини, журналіст Степан Мацек 09:00 Тернопільщина втратила Героя Василя Грижука 08:00 У Тернополі перевіряють стан та доступність укриттів у закладах освіти 21:00 За що тернополяни люблять своє місто та що бажають Тернополю до Дня міста play_circle_filled photo_camera 20:00 Кров, яка їде на фронт: Захисники просять допомогти врятувати «кровомобіль» 19:12 Смертельна аварія на виїзді зі Зборова: загинули водій та 14-річна дівчина 19:00 У Тернополі відбудеться масштабна виставка наметів Tent Expo: знижки -20% та тест-драйв просто неба (новини компаній) 18:00 Поліцейські Тернопільщини розслідують шахрайство на понад 112 тисяч гривень 17:20 Дитсадки Тернополя-2026: чи є черги, кого беруть і що потрібно знати батькам 16:40 «Молимося і віримо, що вони повернуться»: у Літятині відкрили «Алею Надії» photo_camera 16:01 Померла медична сестра поліклініки міської лікарні №2 Оксана Соловʼянова 15:20 Як отримати грант на власний бізнес: тернополян запрошують на практичну зустріч 14:40 Демонтують незаконно встановлені напівсфери біля житлового будинку на Крушельницької 14:00 У Тернополі поменшало школярів: затвердили мережу класів на новий навчальний рік 13:40 Виплати до Дня Незалежності 2026: який розмір виплат у 2026 році
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up