Вхідні двері Катедри, які розтрощила водійка на Audi, передали на реставрацію (ФОТО ДНЯ)

Вхідні двері Катедри, які розтрощила водійка на Audi, передали на реставрацію (ФОТО ДНЯ)

Поки старовинні двері на реставрації, у Соборі встановленні тимчасові

"Після трагічної події, що сталася в нашому храмі у Страсну П‘ятницю, вхідні двері Архикатедрального Собору відправлені на реставрацію.

До завершення реставраційних робіт у нашому Архикатедральному Соборі встановлені ТИМЧАСОВІ ДВЕРІ", повідомили на сторінці Собору.

Відео дня

Нагадаємо, аварія сталась вночі 23 квітня. Водійка на автомобілі Audi протаранила двері собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці та проїхала до плащаниці всередині церкви.

Читайте також: Авто в'їхало в Катедру та понищило церковне майно. Подробиці нічного інциденту у Тернополі (ВІДЕО)

 Водійка, яка в’їхала в Катедру, вийшла під заставу. Чи зможе далі керувати авто?

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
 • Галина Петришин

  А якій армії потрібна ця розвалюха? Нам потрібно,  щоб покарали цю гидоту, яка понищила святе. А вона заплатила копійки і сміється з всіх , а трущ все тримає під своїм контролем....  І так всі знають , що це була провокація, в такий день і рівно в ворота храму , ні 1 см в бік . Але Бог живий і  віддяка буде
 • Марія Мельник

  Сильна подія таки є про що писати.
 • Svitlana Matviyiv

  А де та нечисть що таке витворила ?
 • Аня Яремко

  І що?  Поставили тимчасові двері . То є про що писати ? Який вирок, чи конфіскували машину на потреби армії ? - це тема .

  Галина Петришин reply Аня Яремко

  Аня Яремко А якій армії потрібна ця розвалюха? Нам потрібно, щоб покарали цю гидоту, яка понищила святе. А вона заплатила копійки і сміється з всіх , а трущ тримає  все під своїм контролем .....І так всі знають , що це провокація , в такий день і рівно в ворота храму , ні 1 см в бік. Але  Бог живий і віддяка буде для всіх !

  Галина Петришин reply Аня Яремко

  Аня Яремко

keyboard_arrow_up