Перший конкурс для освітян громади «Тернопіль. Освіта. Педагог»: відбувся 2-й етап

Перший конкурс для освітян громади «Тернопіль. Освіта. Педагог»: відбувся 2-й етап

Цього року у Тернополі для освітян громади вперше проводиться міський конкурс педагогічних працівників «Тернопіль. Освіта. Педагог. (ТОП)».

Про це повідомили в Тернопільсьакій міській раді.

Мета конкурсу – виявлення і підтримання високопрофесійних педагогічних працівників, добре обізнаних в інноваціях та шляхах реалізації реформи Нової української школи, пошуку креативних лідерів НУШ, підвищення їх професійної майстерності та підняття престижності професії педагога.

26 квітня відбувся другий етап І міського конкурсу «Тернопіль. Освіта. Педагог» – командно-діяльнісний, до якого за результатами першого туру увійшли 25 учасників.

Відео дня

Як зазначає співголова журі, керівниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк, українська школа буде успішна, якщо в ній працює успішний вчитель. Він вирішує безліч питань щодо якості викладання, обсягу домашніх завдань, комунікації з дітьми та адміністрацією школи.

«В I етапі освітяни писали есе, яке організатори перевіряли на наявність плагіату та на дотримання вимог Положення про конкурс. Зі 184 зареєстрованих учасників до наступного туру пройшли 59. Відкритим голосуванням членів журі було обрано 25 учасників. Вони й продемонстрували у компетентнісно-діяльнісному етапі творчість, комунікативність, вміння працювати в команді. Це – педагоги, які швидко реагують на виклики часу, чітко формулюють освітні проблеми та шляхи їх вирішення у сучасних умовах. Переможців чекаємо у третьому турі конкурсу», – розповіла Ольга Похиляк.

У фінальному етапі візьмуть участь конкурсанти-переможці II етапу. Третій етап – комунікативно-практичний – передбачає проведення інтерактивної дискусії членів журі з учасниками фіналу у форматі «Питання-відповідь».

За результатами фінального етапу конкурсу журі визначить переможця, який отримає грошову винагороду Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, відповідне положення про конкурс «Тернопіль. Освіта. Педагог. (ТОП)» було прийнято торік 16 травня на засіданні позачергової сесії Тернопільської міської ради.

Довідка
Конкурс «Тернопіль. Освіта. Педагог» проводить Тернопільська міська рада, управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу (ТКМЦНОІМ).

 

Читайте також:

Коли завершиться навчальний рік, вирішуватимуть на місцях: Міносвіти

Виділяли мільйони: скільки та які генератори купували для шкіл і садків у Тернополі

Флорбол, гандбол та фризбі тепер засвоюватимуть школярі Тернопільщини на уроках фізкультури

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up