Викликати поліцію за допомогою мобільного додатку: для кого потрібно та чи працює взагалі

Викликати поліцію за допомогою мобільного додатку: для кого потрібно та чи працює взагалі
  • Правоохоронці запустили мобільний додаток «My Pol» для зв’язку з громадськістю. Його можуть завантажити на смартфон звичайні громадяни.
  • Як встановити додаток, кому він буде корисний та чи працює у Тернополі – дізнавався журналіст «20 хвилин».

Новий додаток є безкоштовним. Його можна завантажити на смартфон з операційною системою Android з PlayMarket або на IOS з App Store.

Журналіст «20 хвилин» встановив додаток на свій телефон та перевірив його роботу. Після завантаження та встановлення, необхідно пройти реєстрацію. Спершу варто прочитати та погодитися з умовами використання програми. Далі варто вказати інформацію про себе – що ви є громадянином України, вказати прізвище, ім’я та по батькові, електронну пошту, пароль та номер телефону.

Номер телефону варто вказати для того, щоб мати зворотній зв’язок з правоохоронцями. Після того як ви введете код підтвердження, можна використовувати додаток.

Інтерфейс додатку інтуїтивно зрозумілий. Можна викликати поліцію, натиснувши на кнопку SOS, повідомити про правопорушення, таке як погрози, хабарництво, крадіжку, пошкодження майна, хуліганство та інше. До слова, додаток визначає ваше місцезнаходження, оскільки під час заповнення форми ваша адреса перебування з'являється автоматично. Вам варто лише перевірити її. Також ви можете оцінити роботу поліцейського, вказавши номер його жетону. Можна і прочитати поради, як себе поводити, коли ви стали свідком правопорушення, як мають перевіряти документи правоохоронці на вулиці, тощо.

Цей додаток в першу чергу має допомогти людям з особливими потребами. Тернопільські поліцейські продемонстрували  особливості роботи з додатком членам Тернопільської обласної організації Українського товариства глухих. Начальник відділу комунікації головного управління Нацполіції в області Сергій Крета повідомив, що додаток працює і ним вже користувались тернополяни.

Однак правоохоронці попереджають, що експериментувати чи без потреби використовувати програму не варто, адже допоки поліцейські їхатимуть на неправдивий виклик, хтось дійсно потребуватиме їхньої допомоги.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Яким був проспект Бандери 60 років тому: дивіться фото 20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя 19:02 Річки басейну Дністра можуть досягти найнижчих рівнів за весь період спостережень 18:00 Виплати до Дня Незалежності 2026: хто та скільки може отримати від держави Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:45 У Тернополі розпочався благодійний концерт Павла Табакова play_circle_filled photo_camera 17:02 У Більче-Золотому центр реабілітації допомагає захисникам, цивільним та дітям повертитись до життя 16:00 Третій день фестивального містечка «Тернопіль Вражає»: як відпочивають тернополяни photo_camera 15:02 Відійшла у вічність багаторічна директорка школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого Марія Гуцал 14:23 «Щоб Тернопіль міцнів та процвітав»: які побажання залишають місту 14:03 Ракетний удар знищив книжковий ринок у Києві photo_camera 13:01 У Тернополі працює «Книжкова площа» photo_camera 12:04 Пиріг Незалежності – 2026: поділіться своїм родинним рецептом play_circle_filled 11:01 Вона сказала «Так»: тернополянин освідчився коханій під час концерту до Дня міста play_circle_filled 10:03 Аншлаг на Співочому полі: Тернопіль святкував День міста play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя Героя з Шумщини Михайла Слив’юка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up