Виконком хотів скасувати рішення суду про тарифи на проїзд. Що вирішив суд (пряма трансляція)

Виконком хотів скасувати рішення суду про тарифи на проїзд. Що вирішив суд (пряма трансляція)
  • Представники виконкому оскаржували ухвалу суду, яка зупинила дію рішення про тарифи на проїзд у тролейбусах та маршрутках. 
  • Обидва судових засідання відбулися в четвер, 6 червня.

На суд прийшов представник виконкому, представник управління транспорту та представники КП "Тернопільелектротранс". Також Ростислав Небельський.

Під час засідання представники "Електротрансу" говорили про збитковість підприємства і його зупинку, якщо тариф буде 4 грн. Подробиці згодом, але суд не задовольнив клопотання. 

Судове засідання щодо розгляду ідентичного клопотання від виконком, але щодо тарифів на проїзд у маршрутках відбулося відразу після попереднього. 

Це клопотання суд також не задовольнив. 

Чи поверне міська рада старі тарифи на проїзд в громадському транспорті Тернополя поки невідомо. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Михайло Ганиш
    Хтовища гілка виконком чи суд.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті 13:09 Смертельна ДТП біля Зборова: двоє загинули, шестеро в лікарні. Затримали водія вантажівки photo_camera 12:00 Біля літньої естради у Тернополі встановили пандус: який вигляд він має 11:30 Відійшла у вічність очільниця відділу водоканалу Любов Зубчук 11:07 Юрія побили та залишили помирати на морозі: апеляційний суд залишив вироки для двох винних без змін 10:00 16,2 млн гривень спрямували на ремонти шести шкіл Тернополя : список 09:30 Помер діяч освіти та культури Тернопільщини, журналіст Степан Мацек 09:00 Тернопільщина втратила Героя Василя Грижука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up