Друзі та рідні сумують за бійцем Ярославом Смолінським

Друзі та рідні сумують за бійцем Ярославом Смолінським

Працьовитий, життєрадісний та зовсім молодий - таким 21-річного Ярослава Смолінського запамʼятають друзі та рідні. Поховають бійця в його рідному селі Дітківці 11 травня в 13.00. 

Боєць 2-ої окремої Галицької бригади Нацгвардії Ярослав Смолінський загинув в зоні АТО 8 травня. Його товариш по службі з необережності вистрелив у Ярослава. 

Народився Ярослав у селі Дітківці Зборівського району. Там закінчив чотири класи. Середню освіту здобув у Мшанецькій ЗОШ, а потім пішов навчатись у Тернопіль. 

-  У Ярослава двоє старших сестер та одна молодша, - розповідають друзі хлопця. Він завжди допомагав їм. Вчителям у школі запам`ятався як розумний та здібний учень. Сім`я та друзі у цього були перш за все. 

4 жовтня йому виповнилось би 22 роки. Тіло загиблого привезли 11 травня близько 6.00. Односельчани із лампадками на колінах зустрічали його від початку села. Похорон відбудеться о 13.00. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Митрополит Епіфаній очолить святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя 20:00 Купи тополиного пуху у Тернополі: чи викликає він алергію і чим небезпечний — роз’яснення медика 19:06 Влаштував погром у барі і побив директора, який приїхав заступитися за дружину. Як покарав хулігана суд? 18:05 «Був вірним Батьківщині»: на Донеччині загинув захисник Юрій Радомінський Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:03 Водій ТЦК скоїв смертельну ДТП на Чортківщині і в суді отримав умовно. Чому? 16:00 Дозволили провести невід'ємні поліпшення комунального майна у центрі міста: які приміщення у списку 15:00 Меморіальну таблицю на честь загиблого пластуна Андрія Буди відкрили у Тернополі 14:00 Через хворобу обірвалося життя учениці тернопільської школи №14 13:00 Безкоштовні табори для дітей на Тернопільщині: кого саме братимуть 12:05 Біля дитячого майданчика у Тернополі виявили підозрілий предмет: на місці працювали служби 11:00 Помер священник з Кременеччини Іван Мазурчук 10:00 Готуємо панський дерун, як у Карпатах 09:00 Тернопільщина втратила Захисника Володимира Ганущина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up