Виступ “Без обмежень”, фаєр-шоу та чемпіонат з водно-моторного спорту: що буде у Тернополі на свята

Виступ “Без обмежень”, фаєр-шоу та чемпіонат з водно-моторного спорту: що буде у Тернополі на свята

Які заходи впродовж 23-26 серпня у Тернополі відбудуться з нагоди святкування Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та Дня міста Тернополя розповів начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик. 

- В нас цілий марафон свят, ще й цього року виходить так, що 24-25 серпня - вихідні, тому ми думаємо, що гості міста приїдуть саме у ці дні, - каже начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик. - Розпочнеться все із святкування Дня прапора. Відбудеться урочиста церемонія освячення та підняття державного прапора. А далі буде покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків Тараса Шевченка, Ярослава Стецька, Ярослави Стецько, В’ячеслава Чорновола, Степана Бандери, Героїв Небесної Сотні з нагоди 28-ї річниці Незалежності України. А тоді біля пам’ятника Тараса Шевченка відбудеться вручення мистецьких премій.

Із 23-26 серпня у парку Шевченка буде працювати гастрономічний фестиваль “Пікнік у Тернополі”. 

А із 24 серпня розпочнеться чемпіонат світу із водно-моторного спорту.  

Відео дня

- О 9.00 24 серпня на Микулинецькому кладовищі проведуть панахиду та покладання квітів до могил воїнів АТО, - продовжує Олександр Смик. - Під час церемонії сто разів будуть лунати дзвони в пам’ять “Небесній сотні”. 

У цей день в Українському домі в 10.00 буде  підписання Угоди між м. Тернополем та м. Вільянді, що в Естонії. 

- Ще в Українському домі проведуть відкриття унікальної виставки фото та художніх робіт пленеру ТТГ «Поступ». ЇЇ готували два місяці, - каже пан Смик. - Так як наша громада стала більша, то ми вирішили показати тернополянам тих людей, які до нас приєднались. Це будуть представлені портрети тих людей, які живуть в селах, але приєднались до Тернопільської громади. Пейзажі тих сіл, які малювали наші художники. 

Згодом у цей ж день на вулиці Сагайдачного спочатку, о 14.00 годині, пройде  мистецький батл серед мистецьких закладів міста (музична школа №1 ім. В. Барвінського). А о 17.00 на тій ж локації для тернополян та гостей міста підготували виступ вуличного лялькового театру міста Хмельницький. 

Грандіозний концерт на Набережній

- З нагоди Дня Незалежності на Набережній ставу для тернополян та гостей міста ми підготували чудову концертну програму, - каже Олександр Смик. - Буде грандіозний концерт, який розпочнеться в 18.00 із виступів місцевих виконавців, далі ми запросили  «Perfect вoys» та Володимира Трач із «Лайф – шоу». Ну а хедлайнером буде відомий гурт «Без обмежень».

Також впродовж двох вечорів – 24 та 25 серпня - на острівці Чайка відбуватимуться молодіжні вечірки «Open air» за участю кращих діджеїв України. 

У День міста всіх запрошують в парк Нацвідродження 

- Святкування Дня міста традиційно розпочнеться із урочистої Літургії до храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці, - каже пан Смик. 

О 15.00 на вулиці Сагайдачного відбудеться поповнення Алеї Зірок таблицями: Міського товариства «Вертеп», Андрію Пушкарю, Ізидору Доскочу, Ігорю Пелиху. 

 - Ну і на головне святкування ми всіх запрошуємо на “Співоче поле”, що в парку Нацвідродження, - продовжує Олександр Смик. - Концертна програма розпочнеться в 15.00 і триватиме до 23.00. До речі, о 19.00 буде вшанування та нагородження кращих тернополян. А вже о 19.30 на всіх присутніх очікує гала-концерт за участю Тернопільських виконавців та зірок Української естради. Головний гість програми - симфонічний рок - оркестр «BREVIS». 

Як зазначив Олександр Смик, цьогоріч вони вирішили запросили європейський колектив у європейське місто - Тернопіль.  

Додамо, що феєрверки у роки війни в Тернополі на святкуваннях не використовуються. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:35 На пішохідному біля Катедри автомобіль збив жінку 10:55 Обіцяв зняти з розшуку ТЦК за 2,5 тисяч доларів: справу тернополянина передали до суду 10:24 Не розрахувався — просто поїхав: тернополянина затримали за крадіжку мотоцикла 09:39 Через буревій затримуються міжнародні потяги та не працює пункт пропуску на кордоні Від читача 17:55 Топ вакансій на екваторі року від служби зайнятості Тернопільщини 09:00 «На щиті» у село Язловець повернувся Герой Віктор Дрожак 08:30 Наслідки негоди на Тернопільщині: без світла залишаються 66 населених пунктів 08:00 «Палата героїв» і реабілітація: як змінюється Кременецька лікарня, щоб надавати допомогу захисникам photo_camera 23:43 Зірвало дах і падають дерева: сильний вітер на Тернопільщині накоїв лиха 22:00 Загинув заради майбутнього: дружина захисника просить присвоїти звання Героя України Олегу Костюку 21:03 Як з'явилась дитяча залізниця у гідропарку: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 Новий регіональний потяг з 11 липня курсуватиме через Тернопіль 19:30 Руслан Крутий став новим керівником Гусятинської поліції 19:00 Благоустрій майже на 400 мільйонів: на що передбачили кошти у Тернополі 18:10 У Дії з’явився розділ «Ветеран Pro» — цифрові послуги для військових і родин загиблих 17:20 Ветерани звинувачують секретаря міськради у вимаганні коштів, той заперечує 16:50 У центрі міста відремонтували тротуари: дивіться, який вигляд вони мають тепер! photo_camera 16:10 У Монастириськах прощаються з Героєм Анатолієм Синявою, якого майже рік вважали зниклим безвісти 15:43 За тисячі євро до Румунії або Молдови: на Тернопільщині викрили групу, яка переправляла чоловіків за кордон photo_camera 15:10 Штормове попередження на Тернопільщині: 7—8 липня грози, град та шквали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up