Вночі 2 листопада у більшості мікрорайонів Тернополя і околицях не буде води

Вночі 2 листопада у більшості мікрорайонів Тернополя і околицях не буде води

Не забудьте запастися водою.

У зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт на водопровідній насосній станції, з 00:00 год до 07:00 год 2 листопада буде тимчасово припинено водопостачання мікрорайонів Сонячний, Аляска, Північний, Східний, Канада, Дружба, Кутківці, Пронятин, Березовиця, а також довколишніх сіл.

Із водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів Новий світ і Старий парк (однак на вулицях Клінічна, Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік).
Із пониженим тиском вода подаватиметься у помешкання на вулицях Бродівська, Лук'яновича, Малишка, Польового, Оболоня, Стадникової, Чернівецька, тобто може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

Адміністрація КП Тернопільводоканал просить вибачення за тимчасові незручності та в разі потреби рекомендує запастися водою заздалегідь.

Відео дня

— Звертаємо увагу, що в перші години після запуску системи можуть спостерігатися короткочасне локальне погіршення якості води та пониження тиск, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на масиві «Східний» замінили ще одну стару колонку-качалку, а також де у Тернополі можна безкоштовно набрати води

Довідка

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
 • Надія Івахів

  Дякую ,я стараюся цілий час мати трохи води  бо час не певний , а ми старі щоб носити

  Олег Івахів reply Надія Івахів

  Надія Івахів
  ҐАЗДИНЯ !!!
 • Ирина

  Це так мило....

keyboard_arrow_up