Водій маршрутки, який притиснув дверима жінку з дитиною, відбувся доганою

Водій маршрутки, який притиснув дверима жінку з дитиною, відбувся доганою
  • Тернополянка Вікторія Шараскіна, яку притиснули у маршрутці № 30, попросила не звільняти водія.
  • Якщо впродовж місяця на нього знову поскаржаться, його таки виженуть з роботи.

- Я наполягав, щоб вигнати водія та його автобус з маршруту, - каже начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Ігор Мединський. - Він неодноразово вибачався, і потерпіла сама заступилася за водія. Наразі йому виписали догану. Якщо на нього знову поскаржаться впродовж місяця, звільнення не уникнути. Але запевняю, що жоден випадок хамського ставлення водіїв не залишиться безкарним.

Нагадаємо, водій маршрутки № 30, зачиняючи двері, притиснув депутата міськради Вікторію Шараскіну та її дитину. Замість вибачень нахамив. Інцидент стався на зупинці на вул. Лучаківського 8 вересня о 8.40 ранку.

Тернополяни, які зіткнулися з хамським ставленням водіїв, можуть звертатись в Управління транспорту, комунікацій та зв'язку за тел.: 52-15-14.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Piter Savka
    А ви шо хотіли шоб його стратили на кострі ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:52 Зросла кількість загиблих внаслідок російського удару по заходу зброярів на Київщині. Підозрюваному обирають запобіжний захід 12:30 Шестирічна дівчинка з мамою постраждали в аварії у Тернопільському районі 12:15 У Тернополі ліквідували пожежу в двох багатоповерхівках і закладі громадського харчування 11:53 Смертельна ДТП в Підволочиській громаді: водій мотоцикла врізався в бетонну огорожу Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 11:25 Де отримувати дозвіл на проведення мітингів і масових заходів у Тернополі: пояснюємо алгоритм 10:51 На Микулинецькій зіткнулися вантажівка Volvo та легковий автомобіль Skoda. Рух ускладнений 10:08 Пішла з дому й не повернулася: поліція розшукує 15-річну дівчину 09:30 25 років на «швидкій», чотири роки на фронті: історія фельдшера Віктора photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Бориса Карпа, Михайла Зайця, Івана Бариського і Дмитра Колодзінського 08:00 27 липня церква вшановує святого великомученика й цілителя Пантелеймона 21:00 У Тернополі 29 липня видаватимуть гуманітарну допомогу і збиратимуть пожертви на добрі справи 20:05 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Золота дзиґа-2026»: хто отримав нагороди 18:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up