Вже не хоче бути депутатом? Чому ексочільник Тернопільської ОВА Володимир Труш написав заяву

Вже не хоче бути депутатом? Чому ексочільник Тернопільської ОВА Володимир Труш написав заяву
  • Інформацію про те, що Володимир Труш вирішив достроково припинити депутатські повноваження, кілька днів поширюють у соціальних мережах.
  • Чи дійсно це так і коли пан Труш буде вільний від депутатських обов’язків – дізнавалися «20 хвилин».

Про те, що Володимир Труш бажає достроково завершити депутатську кар’єру, він заявив ще на початку травня 2024 року під час спілкування з журналісткою «20 хвилин». Але  коли саме це станеться – не уточнював. Та і про причину говорив тоді неохоче.

Після оприлюднення у соціальних мережах нібито заяви Володимира Труша про складання депутатських повноважень від 17 червня 2024 року журналісти «20 хвилин» звернулися до нього за коментарем, аби все ж таки почути причину. Він прочитав наше повідомлення у Фейсбук, але відповіді там і не надав. На дзвінки журналістки не відповідає.

Відео дня

Вже в облраді

Речник Тернопільської облради Роман Яворський підтвердив для «20 хвилин», що заява Володимира Труша – це правда. Там вказане число та є підпис. Зі слів речника, наразі документ в канцелярії обласної ради.

—  Питання щодо дострокового припинення повноважень депутата Володимира Труша мають внести в порядок денний. І на черговій сесії розглянути, проголосувати. У таких випадках недостатньо одного розпорядження від Володимира Болєщука, враховуються колективні голоси, — каже пан Роман.

Коли ж очікувати чергову сесію облради: червень, липень чи серпень? На сайті облради повідомляють, що попередня була восьмого лютого. Та станом на 20 червня Роман Яворський не може відповісти нам на це питання. Він порадив моніторити розпорядження на офіційному сайті установи.

Додамо, що згідно з постановою №69 Кабміну України від 27 січня 2023 року, всім депутатам місцевих рад заборонений виїзд за кордон. 

Нагадаємо, що після звільнення з Тернопільської ОВА Володимир Труш працевлаштувався в ЗУНУ, на кафедрі фінансів імені Сергія Юрія. Він викладає дисципліну «Публічні закупівлі» — для студентів п’ятого курсу двічі на місяць, у п’ятниці парних тижнів. 

Читайте також:

Втеча від мобілізації? Перевірили, що робить Труш в університеті та чи стоїть на військовому обліку

Які статки мають ексголова ОВА Володимир Труш і його заступники? «20 хвилин» проаналізували їхні декларації

Ні відстрочки, ні бронювання не маю: як журналістка «20 хвилин» ходила на пару до Володимира Труша

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Павло Видойник

    Шах і мат-гострить лижІ за бугор, ГНИДА!
  • Хэнкус

    Запахло спаленим

keyboard_arrow_up