"Я побачила на вулиці бабцю і просто купила їй їжі": тернополянка долучилась до всеукраїнського флешмобу

"Я побачила на вулиці бабцю і просто купила їй їжі": тернополянка долучилась до всеукраїнського флешмобу
  • Флешмоб під назвою "Заплати за стареньких" вже кілька місяців поширюють у соцмережах. 
  • Тернополянка Анжеліка Зварич вирішила долучитись до благодійної справи та купила продуктів бабусі, яка просила милостиню.

- Про флешмоб я дізналася з соцмереж. А кілька днів тому йшла вулицею, побачила бабцю і просто купила їй їжі, - розповідає Анжеліка Зварич. - Коли я купувала продукти то була впевнена, що це краще ніж дати гроші. Бо всяке говорять. Коли даєш гроші то не знаєш кому вони насправді йдуть. А їжа - то більш ймовірно. Тим більше я донесла їжу додому до баби Стефи. Так звали жінку, якій я допомогла.

Пані Анжеліка розповідає, що нужденним старається допомагати часто, а флешмоб - це чудовий привід. Тому і вирішила поділитись вчинком із друзями у соцмережах.

-Я швиденько пішла в магазин і накупила: молоко, кефір, майонез, макарони, хліб, ковбаска варена і домашня, чай. На це все потратила 200 грн, - пише Анжеліка Зварич у Facebook. - Денис мій сказав, що навіть не шкода для такої справи. Пакети виявились тяжкі, я запропонувала бабці Стефі провести її додому, вона на свої 90 років,ще гарно ходить хоть і з паличкою і підтримує розмову.

За словами Анжеліки Зварич, цього ж вечора сюжет про флешмоб показали на одному із центральних телеканалів. Її син теж був задоволений, що долучився до доброї справи.

- Я навіть не сподівалась,що люди будуть поширювати мій пост, - каже  Анжеліка Зварич.- Можливо, це підштовхне когось теж зробити пожертву для стареньких. Хоча відгуки на пост були різними. Дехто писав, що не потрібно це афішувати. Здивовані були і продавці в магазині. Вони казали, що бабуся часто приходить до них  за сигаретами і пивом для внука. Але це нічого для мене не змінює, буду мати "+1" до своєї карми. В ході розмови бабця Стефа розповідала,що їй пенсію аж на 14 грн. мають підняти. Це жах! Баба Стефа сказала, що помолиться за нас. Це приємно.

Довідка:  Міжнародний благодійний фонд Lets help оголосив флешмоб #letshelpbabushkas. Саме за цим хештегом можна буде знайти історії допомоги активістів або простих громадян людям поважного віку.

Небайдужі люди з усіх регіонів України можуть оплатити чеки одиноким людям поважного віку в супермаркетах, магазинах, на базарах. Участь у флешмобі традиційно беруть лідери думок, громадські активісти, а також усі охочі.

Як часто ви допомагаєте людям, які цього потребують? Відповідь залишайте у коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (59)
  • Tatiana Pastushenko
    Позитивний приклад добре ! Можливо, ще хтось зробить !
  • тойво
    мабуть варто провести виховну бесіду + виправні роботи з внуком тої бабці.який мабуть і забирає пенсію в неї на пиво і сигарети.
  • Галина Черкашина
    Робіть добро. І добре що висвітлюють. Хороший вчинок вартий наслідування
  • серж малахов
    Щось не прочитав ні одного нападу і критики. Дівчинка молодчина!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Колишня боксерка гартує дух ЗСУ. Дивіться відео 18:00 Сльози радості та щирі обійми: як у Золотниківській громаді зустрічали звільненого з полону Героя play_circle_filled photo_camera 17:00 Запалює у соцмережах і модернізує медзаклад: історія директора Залозецької районної лікарні Віктора Гуньки 16:00 У Великих Бірках освятили пам’ятники загиблим Героям photo_camera Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 15:00 «Найдорожчий укол вже не потрібен»: родина Ромчика зі СМА закрила збір і обіцяє передати кошти іншим дітям 14:00 Тернополяни вітають зі святом Великодня: підбірка фото з соцмереж photo_camera 13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera 11:08 Великдень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Дивіться фото і відео play_circle_filled photo_camera 10:06 Салати на Великдень: добірка з м'ясом, рибою та яйцями 09:00 12 квітня — Великдень. Що варто зробити та чого не можна робити у свято 21:03 Понад 100 тисяч гривень втратив житель Тернопільського району, повіривши в заробіток на криптобіржі 20:00 Від неаполітанських терас до териконів: бойовий шлях ветерана Варяга 19:42 Аварія на Микулинецькій. Одна смуга руху перекрита
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up