Як не потрапити у пастку в мережі: радить психолог

Як не потрапити у пастку в мережі: радить психолог

Чому люди легковажно видають особисту інформацію незнайомцям журналісти "20 хвилин" запитали у тернопільського психолога Галини Несмашної.

- Мало хто розуміє, що це своєрідна піраміда. Ті, хто її пускає – таки отримують свої подарунки, але чим далі розвивається флеш-моб – тим менша ймовірність отримати цей подарунок, – каже фахівець. – Людьми керують звичайні людські почуття, серед яких нерідко – почуття жадібності. Але загалом, такі флеш-моби – досить цікаве явище. Люди мають можливість спілкуватись та обмінюватись позитивними емоціями. Тому краще робити це простіше: наприклад, у колі своїх знайомих влаштувати обмін листівками.

За словами психолога, люди можуть довіряти таким речам тільки до того моменту, поки на власному досвіді не потраплять у неприємність.

- Ми схильні довіряти людям, рекламі, інколи навіть незнайомцям,  - говорить Галина Несмашна. – Особлива категорія – це інтернет. Коли ми спілкуємося з людьми в мережі – то переконані, що люди є такими, якими себе позиціонують, але нерідко  - це зовсім не так. Є варіант, що люди можуть ризикувати.

Психолог виділила кілька основних пунктів, які допоможуть не потрапити у пастку шахраїв у мережі:

- Мабуть убезпечити себе від всього можна лише тоді, коли ми зрозуміємо, що наше життя, наш спокій, наша сім’я – це наша відповідальність і наш вибір, - говорить Галина Несмашна. – Щоб вибирати – ми маємо оцінювати все, що відбувається, зважувати за і проти та не робити поспішних дій.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Четкий Макс
    Вак, нічого собі👌👉👉👉https://youtu.be/fk6kw0prYow 😜
    ігор reply Четкий Макс
    засунь собі це відео в жопу
    Четкий Макс reply ігор
    Додік ригу закрий свою, і засунь собі взад, і не промахнись чмошнік.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь Андрія Юркевича 08:00 На Торговиці частково обмежать рух транспорту 22:00 У Шумську зустріли звільненого з полону Андрія Кузьмича 21:00 З молитвою у кожному стібку: Ольга Кундис відтворює колекцію вишитого одягу у старовинних техніках 20:00 Гроза та шквальний вітер: у Тернополі та області оголосили жовтий рівень небезпеки 19:16 Першого заступника начальника поліції Тернопільщини взяли під варту 19:04 Військовий з Тернопільщини заявляє, що його ошукали та просить розголосу 18:00 У День вишиванки в Бережанах встановили рекорд photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up