Ми зібрали цікаві факти про головні ялинки в обласних центрах Західної України. До прикладу, ялинку в Хмельницькому відкрили першими в Україні, а у Львові вона жива.
Головну ялинку Тернополя засвітили на Театральному майдані 19 грудня. Як кажуть в управлінні ЖКГ, вона майже повністю нова. Щоб побачити це дійство, зібралися сотні тернополян. Цього року головна ялинка міста майже повністю нова. Минулого року перед встановленням ялинки в міській раді повідомляли, що з нею тернополяни зустрічатимуть Новий рік уже вдев’яте. Тоді йшлося про 19-метровий металевий каркас. Частину гілок у 2018-му підприємство, яке виготовляло новорічне дерево, оновило. Освітлення залишиться те, що закупили ще 2017-го. Нова ялинка у 2019-му такої ж висоти, однак трохи ширша та міцніша.
Читайте також Головна ялинка міста: що залишилось від минулорічної
Сотні тернополян з дітьми прийшли до «зимового містечка», щоб засвітити головну ялинку (відео)
18 грудня у Львові, на площі перед Оперним театром святковими вогнями урочисто підсвітили головну ялинку міста, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Святкове дерево, висотою 17,5 метрів, у центрі Львова встановили ще 11 грудня. Впродовж тижня її прикрашали: цьогоріч майже не використовували іграшки, а зробили акцент на освітленні. Прикрасили її минулорічною ілюмінацією — у стилі класичному, стриманому і, водночас, вишуканому, європейському. Водночас під ялинкою поставили оновлені подарунки. Окрім того, цього року трохи змінилася концепція самого розміщення ярмарку навколо ялинки: площу намагалися зробити ще більш живою. На площі є багато яскравих вогників, ілюмінацій, і вперше встановили постійну сцену. Тут відбуватимуться основні події, присвячені Новому року, Різдву до 9 січня.
Цього року її не прикрашали іграшками, а лише гірляндами та ілюмінацією. Натомість, навколо центрального новорічного дерева збільшили кількість ярмаркових хатинок та встановили сцену, де до завершення різдвяно-новорічних святкувань відбуватимуться концерти й тематичні заходи.
Продовжуючи ініціативу минулого року, вічнозелену красуню віддали місту цілком безкоштовно та привезли з території колишнього заводу "Кінескоп", повідомляє 032.ua. На демонтаж, монтаж, а також на охорону новорічної красуні виділили з бюджету міста 292 тис грн.
Цього року її прикрасили жовто-білою підсвіткою. Львівський фотограф Руслан Литвин опублікував на своїй сторінці у Facebook світлини новорічної красуні з висоти пташиного польоту.
Хмельничани першими в Україні засвітили новорічну ялинку і відкрили святковий Різдвяний ярмарок, повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради. Урочисте відкриття Різдвяного ярмарку та головної ялинки Хмельницького відбулося ще 1 грудня.
Новорічно-Різдвяна Казка триватиме до 22 січня.
Читайте також У Хмельницькому «запалили» новорічну ялинку (ФОТО, ВІДЕО)
У Рівному теж уже засвітили першу центральну ялинку. До свята долучилися сотні рівнян, повідомляє РадіоТрек.
16 грудня в Івано-Франківську на Вічевому майдані урочисто відкрили головну ялинку міста. На урочисте відкриття новорічної красуні завітало приблизно дві сотні франківців.
Цьогоріч в Івано-Франківську встановили штучну новорічну ялинку за 562 тисячі гривень. Ще 2 мільйони витратять на енергозберігаючу ілюмінацію для головної ялинки та дерев на центральних вулицях міста, повідомляє KURS.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер