Партнер рубрики Події

Якою буде ціна на газ з 1 травня: є рішення «Нафтогазу»

Якою буде ціна на газ з 1 травня: є рішення «Нафтогазу»

Компанія «Нафтогазу» продовжила дію поточного тарифного плану ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін.

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" продовжила дію тарифного плану "Фіксований" ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ). Про це повідомила прес-служба компанії.

Зазначається, що період дії продовженого тарифу складає: з 1 травня 2024 року до 30 квітня 2025 року включно.

"Нафтогаз діє в національних інтересах.. Нагадаю, що наша компанія забезпечує газом понад 12 млн сімей. І всім їм ми наразі гарантуємо наявність ресурсу та фіксовану ціну на рік уперед", – наголосив очільник групи Олексій Чернишов.

Відео дня

В компанії уточнили, що забезпечують газом 12,4 млн українських домогосподарств. Усі клієнти отримують блакитне паливо відповідно до річного тарифного плану "Фіксований".  Варто зазначити, що 98% українців є клієнтами ГК "Нафтогаз України".

Дія раніше затверджених річних тарифі закінчується 30 квітня. Наразі газ побутовим споживачам в Україні пропонують 12 постачальників. У 7 компаній ціна кубометра нижча за 8 грн, а в 5 – вища, повідомляла "ГазПравда".

Тарифи в Україні

Заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук повідомила, що станом на початок квітня немає рішення щодо підвищення тарифів на електрику для побутових споживачів.  

Пенсійний фонд, який ділитиметься інформацією про військовозобов'язаних, виявив 50 717 домогосподарств, які потенційно можуть одержувати житлову субсидію, але не звертались за отриманням виплати.

В Україні з 1 березня провели планову індексацію пенсій на рівень інфляції з урахування зростання зарплат. У підсумку середня пенсія зросла на 505 гривень або на 9,6% до 5 743 гривень.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що пенсіонери можуть запросити у ПФУ перерахунок виплат.

Читайте також:

Деяким пенсіонерам з 1 квітня піднімуть пенсійні виплати: кому пощастить

Підвищення пенсій та нові правила щодо виплат для ВПО — що зміниться з 1 березня

Пенсія за віком: коли призначається? Роз’яснення від Пенсійного Фонду

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
 • Богдана Дана Гайда

  Хоч якась  добра звістка-новина! Хай би ще електромережі нас потішили!
 • Wolodymir Gryvas

  Пане фірташу  треба  за шось в австрії жити  .
 • Мирослав Пошпур

  ,,Тішать" людей,що не піднімуть ціни на газ.Та й ,він так коштує для споживачів,менше половини,що ми платимо,а,можливо,іще менше.А ви хочете бути добрими дядями і тьотями.(для себе).
 • Olga Komunitska

  Коли уже нажеруться

keyboard_arrow_up