Ювілей століття на порозі: жінка з Чортківщини відсвяткувала 95 років
Своє 95-ліття відзначила жителька села Горішня Вигнанка Чортківської громади Марія Андріївна Семак.
Про ювілярку розповідає Чортківська міська рада.
— Від імені всієї Чортківської громади щиро вітаємо ювілярку та ваші родини! Бажаємо Божої ласки, міцного здоров’я та світлої пам’яті. Щоб ми мали нагоду обов’язково до вас завітати на черговий — вже 100-літній ювілей, — написали у громаді.
У коментарях до допису довгожительку вітають і місцеві.
— Хай Господь береже Вас зднем народження дай Боже Вам здоров'я всього найкращого, — написала Віра Гладій.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що довгожителі з Тернопільщини поділилися секретами довголіття.
Читайте також:
100-літній ювілей відзначила довгожителька з села Конюхи
100 років виповнилося довгожительці з Тернопільщини
Жителька Теребовлянської громади відзначила 100-літній ювілей
Жительці Тернопільщини виповнилося 100 років
Жителька Копичинців відзначила 100-річний ювілей
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.