Ювілей століття на порозі: жінка з Чортківщини відсвяткувала 95 років

Ювілей століття на порозі: жінка з Чортківщини відсвяткувала 95 років

Своє 95-ліття відзначила жителька села Горішня Вигнанка Чортківської громади Марія Андріївна Семак.

Про ювілярку розповідає Чортківська міська рада.

— Від імені всієї Чортківської громади щиро вітаємо ювілярку та ваші родини! Бажаємо Божої ласки, міцного здоров’я та світлої пам’яті. Щоб ми мали нагоду обов’язково до вас завітати на черговий — вже 100-літній ювілей, — написали у громаді.

У коментарях до допису довгожительку вітають і місцеві.

— Хай Господь береже Вас зднем народження дай Боже Вам здоров'я всього найкращого, — написала Віра Гладій.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що довгожителі з Тернопільщини поділилися секретами довголіття.

Читайте також:

100-літній ювілей відзначила довгожителька з села Конюхи

100 років виповнилося довгожительці з Тернопільщини

Жителька Теребовлянської громади відзначила 100-літній ювілей

 Жительці Тернопільщини виповнилося 100 років

Жителька Копичинців відзначила 100-річний ювілей

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up