За добу на Тернопільщині +5 нових випадків COVID-19. Одна людина померла
За попередню добу в обласному лабораторному центрі проведено 283 дослідження, підтверджено вперше 5 випадків зараження вірусом COVID-19.
Станом на 14 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1033 випадках діагноз лабораторно підтверджений (963 випадки - дорослі, 70 випадків - діти), з них 21 летальний. Видужало 432 особи, повідомляє обласний лабораторний центр.
Кількість хворих у районах:
🔷326– жителі Кременецького району
🔷189– жителі Монастириського району
🔷125 – жителі Шумського району
🔷96– жителі міста Тернополя
🔷64 – жителі Бучацького району
🔷53 – жителі Чортківського району
🔷44 – жителі Заліщицького району
🔷25 – жителі Козівського району
🔷21– жителі Збаразького району
🔷19– жителі Лановецького району
🔷14 – жителі Тернопільського району
🔷14 – жителі Гусятинського району
🔷14– жителі Теребовлянського району
🔷13– жителі Борщівського району
🔷5 – жителі Підгаєцького району
🔷5– жителі Підволочиського району
🔷3 – жителі Бережанського району
🔷3 – жителі Зборівського району
Географія поширення нових випадків:
Шумський район (1 особа):
• с. Потуторів – 1
Кременецький район (2 особи):
• с. Білокриниця – 1
• с. Рудка – 1
Підволочиський район (1 особа):
• с. Рожиськ – 1
Бучацький район (1 особа):
• смт. Золотий Потік – 1.

Нагадаємо, в Україні почався етап послаблення карантину. Вчора Президент Зеленський закликав українців "бути відповідальними та носити маски". Він додав, що наступні дні в Україні – ключові для того, аби наступний етап пом’якшення карантину настав.
Другий етап пом’якшення карантину планується з 22 травня, він буде стосуватися спортивних змагань, роботи готелів, проведення ЗНО.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Богові може все буде ґаразд