Запропонували ідею, як інформувати пасажирів про пільгові місця у маршрутці

Запропонували ідею, як інформувати пасажирів про пільгові місця у маршрутці

Петиція "Інформація про наявність пільгових місць в маршрутках" з'явилась на сайті міської ради вчора, 31 січня. 

 

 

Автор петиції пропонує, щоб водії маршруток виставляли на лобове скло, наприклад круги з картону зеленого кольору. Тоді пільговикам не потрібно буде проситися в водія, чи можна зайти. Наявність трьох таких кругів, свідчитиме про три вільних місця для пільговиків, і т.д. Зайшов пільговик, водій один круг забирає.

Підписати петицію можна тут.

Як вам така ідея?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Іринка Попіль
    Водії повині стежити за дорогою,а не бути контролером та щей про кружечки думати
  • Коля
    бу-га-га:))))
  • Anonymous
    Дурниця це все. Ми в 21-му столітті живемо.  А ви про зелені кружечки... Цього року запроваджується електронний квиток в маршрутках, це вже точно і вже передбачено нещодавно прийнятим Законом України. Це дасть  можливість вести облік виданих пільговикам квитків і відшкодовувати перевізникам за всіх, не обмежуючи кількість. Бо виходить так, тролейбуси возять пільговиків без обмежень, приблизно 70% пасажирів - пенсіонери , при цьому ще потрохи парк оновлюють. А приватні маршрутки везуть трьох, і ще кричать про збитковість. До речі, Тернопільелектротрансу треба запровадити безкоштовні квитки для пенсіонерів, щоб вести їх облік і вимагати відшкодування за кожного перевезеного такого пасажира.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 січня 20:00 Смерть однорічного Єремія під час лікування зубів: суд досліджує докази захисту медиків 19:15 Одразу чотири автівки не розминулися біля Гаївського мосту 19:02 Як почувається немовля, яке знайшли у під’їзді та чи зможе мама повернути дитину Від читача 17:03 Які зміни відбудуться для роботодавців у 2026 році❓ 18:00 Учениці тернопільської художньої школи перемогли на конкурсі у Відні 17:20 На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов 16:45 Сонячне гало: рідкісне природне явище помітили на Тернопільщині 16:07 Є генератори та ліхтарики: «20 хвилин» запитали, які умови в садках Тернополя й області (голосуйте і ви) 15:46 Скринінг здоров'я 40+: як зареєструватись та де пройти безоплатно мешканцям Тернопільщини 15:15 Майстра лісу з Тернопільщини звинувачують у недбалості: сума збитків — 750 тисяч гривень 14:35 Тернополянка не впустила комунальників на балкон збити бурульки з даху 14:00 Майже 5 мільйонів передбачили на вивезення снігу з Тернополя 13:25 Смертельні пожежі на Кременеччині: поліція з'ясовує обставини двох нещасних випадків 13:00 У Тернополі вісім закладів освіти отримали генератори 12:35 Водій, який постраждав в ДТП на об'їзній, був в стані наркотичного сп'яніння — поліція 12:00 Під час ліквідації пожежі на Кременеччині виявили загиблу жінку 11:30 У Тернополі чоловік викрав телефон у 12-річного хлопця — поліція 11:00 На драгері 2,36 проміле: у Тернополі водій намагався відкупитися від патрульних за 200 доларів 10:45 Понад чотири мільйони витратили в Тернополі на протиожеледні засоби. А як вам дороги? (голосуйте)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up