Зарплати чиновникам тернопільської міськради збільшать

Зарплати чиновникам тернопільської міськради збільшать
Рішення про підвищення оплати праці секретаря ради та заступників міського голови прийняли депутати на сесії міськради 23 грудня. Ще принаймні півроку платитимуть зарплатню в розмірі 6 тис. грн і колишньому меру Романові Заставному.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал, повідомила керівник відділу зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації мерії Катерина Калуш.
- Таке нарахування середньомісячної зарплати у разі неможливості працевлаштуватися на попереднє місце роботи передбачають Закони "Про місцеве самоврядування" та "Про статус депутатів місцевих рад", - пояснює пані Калуш. - На ВАТ "Птахофабрика Тернопільська" пан Заставний зараз не працює. Тож поки він не працевлаштується, перші півроку йому платитиме міськрада - по 6 тис. грн щомісяця. Якщо він так і не знайде роботи, отримуватиме згодом менше.
Підняття оплати праці секретарю та заступникам, на думку мера, стимулюватиме їх до кращого виконання службових обов’язків. Тепер секретар міськради Ігор Турський отримуватиме 4084 грн щомісяця. Заступники Петро Ландяк - 3746, Леонід Бицюра - 4098. Олександр Степанюк і Віктор Остапчук - по 4084, Богдан Бойко та Володимир Камінський - по 3541 грн.
- Це мали затвердити ще на початку грудня, - говорить мер Сергій Надал. – Названі спеціалісти працюють з 8.00 до 20.00, а то й довше. Тому буде справедливо, якщо вони отримуватимуть достойну винагороду.
Тим паче, за словами пана Надала, наші чиновники отримують найнижчі в Україні зарплати. І, на його думку, це потрібно змінювати. Натомість регіонал Петро Гоч висловився проти ухвалення такого рішення. На його думку, зарплати треба підвищувати всім жителям міста, а не лише працівникам мерії. Відтак пан Гоч порадив чиновникам не брати тих надбавок.
- Це - спектакль одного актора, - каже у відповідь Сергій Надал. - Ви могли б давати практичні рекомендації, якби самі не отримували чиновницької зарплати.
"За" були 45 депутатів. Тож надбавки чиновникам все-таки будуть.

Коментар:
Роман ЗАСТАВНИЙ (38 р.), депутат міської ради:
- На тлі тотального скорочення працівників бюджетних галузей міста керівники міськради встановлюють собі надбавки та премії, які в рази перевищують суму, що гарантована мені законом. Акцентування на моїй заяві є наміром відвернути увагу жителів міста від поточних проблем, яких не можуть вирішити міські високопосадовці: бюджет на наступний рік, ожеледиця, підвищення тарифів на опалення й транспорт тощо.
6 тисяч, про якій йдеться, передбачені в бюджеті міської ради. Я від них не відмовлюся, але 100% цієї суми планую
потратити на благодійність. Одним із проектів, котрими я зараз займаюся, є, зокрема, підтримка фонду Патріарха Йосипа Сліпого. Фонд займається вивченням спадщини патріарха. Сподіваюся, привернення уваги до цієї постаті допоможе нам усім стати терпимішими один до одного.

Наталія БУРЛАКУ, Ірина ПОГОРІЛА, 0-97-445-82-67, [email protected]

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (64)
  • Anonymous
    Надал С.В. Власною персоною http://www.youtube.com/watch?v=P55qVX3y134
  • Anonymous
    МАЛО ИХ ЯНУКОВИЧ СОКРАТИЛ, НАДО ЕЩЁ В 3 РАЗА БОЛЬШЕ, НЕХРЕН БРЮКИ ПРОТИРАТЬ.
  • Anonymous
    На кол посадить... или на бочку с порохом...нічого не зробили...мля я з тої держави прозріваю...ви про людей думайте!!! убл***ки...
    Anonymous reply Anonymous
    гнати тих аферюг треба!!!! Дітей на мітинги повиганяють, а самі сидять в теплих кабінетах і грошики рахують!!! Лжепатріоти срані!!!
  • Anonymous
    Але ми всі барани!Та тотка закинула тему,і вона заробляї на тому.
    Anonymous reply Anonymous
    вона то заробляє, але це ж правда!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled photo_camera 13:00 Плащаницю зі святих місць Зарваниці привезли на передову play_circle_filled 12:00 9-річний хлопчик кілька разів викликав поліцію для розваги play_circle_filled 11:03 Втратив документи, коли поранили. Чи можуть переслати паспорт, який замовив в іншому місті? 10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up