Землю дали кооперативу. Щоб побудувались

Землю дали кооперативу. Щоб побудувались
У червні 2014 року до Тернопільської міської ради надійшла заява від обслуговуючого кооперативу «Житлово – будівельний кооператив «Крушельницька» (далі - ОК ЖБК) з проханням передати будинок за адресою м. Тернопіль, вул. С.Крушельницької, 53 на баланс заявника. У зв’язку з тим, що усі мешканці будинку вступили у члени кооперативу, повідомили журналістам у міськраді.

Натомість самі мешканці зізнались журналістам, що далеко не всі вступили до кооперативу. 

Історії життя мешканців та їхніх родин після обвалу будинку читайте тут

  • Рішенням виконавчого комітету було передано будинок ОК ЖБК «Крушельницька», а 26 червня того року Актом приймання передачі, за участі належного представника, оформлено та здійснено передачу будинку, - повідомили в управлінні правового забезпечення міськради.

Рішеннями Тернопільської міської ради обслуговуючому кооперативу «Житлово – будівельний кооператив «Крушельницька» надано земельну ділянку площею 0,0676 га в оренду  терміном на п’ять років - для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Крушельницької, 53.

Відео дня

Щодо сімей, які проживали у цьому будинку, та які розповіли журналістам про свої поневіряння, у міськраді повідомили наступне.

Сім’я Куніц С.Я. проживала у квартирі  на вул. С.Крушельницької, 53, яка перебувала у їх приватній власності та наділена правом самостійно укладати цивільно-правові угоди із забудовником, повідомили в міськраді.

  • Щодо сім’ї Мандзюка О.М., то ч. 2 ст. 111 Житлового Кодексу України встановлено, що якщо будинок, у якому знаходиться жиле приміщення, у зв'язку з непридатністю для  проживання підлягає знесенню або будинок (жиле  приміщення) підлягає переобладнанню в нежилий, інше благоустроєне жиле приміщення  надається виселюваним державною, кооперативною або іншою громадською організацією,  якій  належить будинок, що підлягає знесенню, або якій призначається підлягаючий переобладнанню будинок (жиле приміщення), - повідомили в управлінні правового забезпечення міськради.

Таким чином, питання надання іншого благоустроєного жилого приміщення врегульовано Законом та повинно бути надано сім’ї Манзюк О.М. кооперативом «Крушельницька».

- Варто відзначити, що процес надання згаданому заявнику житла триває, - обнадіюють у міськраді. - Наприклад, 17 вересня 2015 р. на адресу Тернопільської міської ради надійшов лист від ОК ЖБК «Крушельницька» № 02/09 з проханням підтвердити готовність Тернопільської міської ради прийняти безоплатно на баланс однокімнатну квартиру для передачі її в подальшому О. Мандзюку.

Однак, наразі, констатують у міськраді, відповідна згода О. Мандзюка відсутня.

  • Щодо сім’ї Куби Г.В. повідомляємо, що дані особи у момент обвалу у будинку по вул. С.Крушельницької, 53 не проживали, - йдеться у відповіді управління правового забезпечення міськради. - Адже ще у 1998 році були переселенні з двохкімнатної квартири на вул. С.Крушельницької, 53 у надані Тернопільською міською радою однокімнатну кв. № 10 у будинку на вулиці Б.Хмельницького, 2 та двокімнатну квартиру № 3 у будинку на вул. Клима Савури, 5.

Ці квартири, в яких проживає сім’я Куби Г.В, є придатними для проживання та не мають жодного відношення ані до обвалу, ані до будинку на вул. Крушельницької, 53, відповіли у міськраді.

Звичайно, з юристами не посперечаєшся. Але щонайменше дивною виглядає така відповідь міськради після того, як родина виграла всі без винятку суди. І досі зареєстрована за адресою будинку, що обвалився. А на тимчасове житло, надане міськрадою, не мають жодних прав.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:10 На «Громадський бюджет» жителі Тернопільської громади подали 24 проєкти 10:24 На пішохідному переході на Бандери збили 17-річну дівчину 10:00 На Дніпропетровщині поліг Захисник Микола Орловський з Тернопільської громади 09:05 Смачні салати з тунцем: рецепти, які варто спробувати Від читача 09:52 В Одесі поліція викрила транснаціональну шахрайську мережу з фіктивними інвестиціями 22:00 Від домашньої кухні до власної крамниці: як переселенка Тетяна Гришко відкрила бізнес за кошти держави photo_camera 21:00 У Тернополі показали документальний фільм про роботу вибухотехніків поліції photo_camera 20:02 «Мамо, привіт. Дочекалася…» Анатолій Дворський повернувся з ворожого полону 19:10 ПриватБанк тимчасово призупинить оплату картками і роботу банкоматів 19:00 «Хочемо, щоб він процвітав»: троє дітей збирають кошти на ремонт майданчика на Новому Світі 18:15 Тернопіль для ЗСУ: 52 безпілотники для бійців 6-го окремого полку рейнджерів ЗСУ (пресслужба Тернопільської міської ради) 18:00 У Тернополі увімкнули опалення в яслах-садках і початкових школах 17:40 Збитків на понад 1,5 млн: обвинувачують лісничого з Тернопільщини 17:00 Чоловік під наркотиками їхав на самокаті у комендатську годину 16:45 «Салон Каменю HITIS»: коли камінь стає мистецтвом (новини компаній) 16:20 У Тернополі затвердили режим роботи дитсадків 15:40 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 4-5 жовтня 15:00 Був душею музичного життя громади: не стало педагога і регента хору Володимира Турка з Копичинців 14:15 Житель Тернопільщини незаконно викопував пісок на території заказника — поліція 13:30 Володимир Богайчук більше не заступник міського голови у Збаражі. Куди далі — що розповів «20 хвилин»?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up