Жінки-військові з Тернополя здивували всю Україну своїми фото

Жінки-військові з Тернополя здивували всю Україну своїми фото
  • Конкурс для жінок-військових Miss Military fantasy влаштували у групі "Бойовий бюлетень" в соцмережі Facebook.
  • Серед учасниць троє тернопільських військових, які представляють військкомат та військову частину.
  • Проголосувати за жінок можна, вподобавши їхні фото на спеціальній сторінці у Facebook.

Такий конкурс створили, щоб показати всій країні чарівність і красу військовослужбовців-жінок, які зараз перемагають на сході України. 

- За останні чотири роки наша країна виховала нове покоління жінок – волонтерок, медичних працівниць, військових, які хоробро воюють, рятують життя в АТО часом дуже дорогою для себе ціною, - пишуть організатори на сторінці конкурсу у Facebook. - Тепер жінка на фронті – явище не унікальне, проте не кожна наважиться на такий крок. Але жінка на війні – рівна чоловікові, а в деяких випадках – навіть цінніший професіонал. Саме таких жінок шукаємо і ми.

Участь у конкурсі беруть дві працівниці тернопільського обласного військкомату. Одна з них - заступник начальника відділу соціального забезпечення, капітан Тетяна Лацік,

Ця жінка поєднує два хобі: спорт та вишивання. Її чоловік - актор Тернопільського драматичного театру. За словами пані Тетяни, у них креативне, цікаве, насичене сімейне життя. Ще вони виховують маленьку донечку. 

Ще одна учасниця - старший солдат Світлана Луців - радіотелеграфіст радіостанції радіогрупи ІТВ, позивний “Відьма”. Світлана професійний художник, учасниця всеукраїнських та міжнародних художніх пленерів та виставок. Захоплюється  історичною реконструкцією подій, кінематографом, спортом. Життєве кредо – не втрачати людяності у будь-якій ситуації.

Як каже старший офіцер групи для роботи з особовим складом та громадськістю обласного військкомату Олена Величанська, обидві учасниці дуже загорілись ідеєю взяти участь у такому конкурсі. Вони не просто завантажили фото зі зброєю чи на броньовику, а придумали цілі образи. 

- Світлана взагалі три дні тим конкурсом жила, - каже Олена Величанська. - Вона сама намалювала на простирадлі квіти і ми просто кинули її на паркан. Ті крила, що на фото, вона робила сама. Танюшка попросила чоловіка і він якогось знайомого фотографа долучив, який пофотографував їх обох. І ми єдині з військкоматів, хто бере участь у конкурсі. Бо у військкоматах з цим ніхто не бавиться. Мені вже писали, що ми дуже круті. 

Цей конкурс, на думку Олени Величанської. популяризує армію, показує її з іншої сторони. Адже в армії не лише воюють чи гинуть. 

Серед учасниць є ще одна військовослужбовець, яка представляє тернопільську військову частину А3215. Молодший лейтенант Юлія Шкурга - начальник клубу військової частини. Вона захоплюється організацією та проведенням свят, культурних подій. За її ініціативи у клубі частини відкрили першу та єдину в Збройних Силах України Студію"Бойової Слави", яку зробили в стилі арт-інсталяції.

Як каже прес-офіцер військової частини Юрій Кульпа, військові пишаються, що в такому конкурсі беруть участь жінки. 

- Жінки зараз на рівні з чоловіками на службі і, якщо вони будуть проявляти себе краще, ніж чоловіки, то тим доведеться брати приклад, - каже пан Кульпа. - Наша учасниця - Олена, була в АТО, пройшла полігони. Вона здобувала звання від сержанта до молодшого лейтенанта. 

Щоб проголосувати за учасниць, потрібно вподобати їхні фото у постах з їхніми фото. Та, у кого буде більше вподобань - переможе. Голосування триватиме до 28 лютого. Результати конкурсу оголосять до 8 березня 2018 року. Переможницю запросять на святкування Міжнародного жіночого дня до Генерального штабу Збройних Сил України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Тернопільські студенти здобули призові місця на модному конкурсі photo_camera 20:00 У Бережанах дефілювали у старовинних строях з 17 сіл громади photo_camera 19:00 Тернопільська «Нива» зіграла внічию в останньому домашньому матчі сезону play_circle_filled 18:00 Двоє жителів Тернопільщини втратили через шахрайство понад 145 тисяч гривень Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:04 Побиті вікна і дерева на сходах: Будинок культури залізничників поступово руйнується 16:03 Службовця ТЦК викрили на шахрайстві й хабарі — під час затримання у нього виявили наркотики 15:02 Важливо, що про них пам’ятають: у День Героїв нагородили тих, хто віддав життя за Україну. Посмертно 14:00 Призначили дату розгляду апеляції нардепки Марченко, якій присудили два роки тюрми 13:00 У палатах обласної дитячої лікарні облаштували розкладні ліжка для рідних пацієнтів photo_camera 12:00 Обличчя сучасної історії: воїни 44-ї артбригади у День Героїв photo_camera 11:00 Чортків’янин Михайло Медведик повернувся додому після більше року російського полону photo_camera 10:00 Як приготувати запашне та вітамінне варення з бузку 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Дмитра Козака і Віталія Добринського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up