Зупинки у Тернополі облаштують мультимедійними моніторами: звідки гроші

Зупинки у Тернополі облаштують мультимедійними моніторами: звідки гроші
  • Новий мультимедійний монітор встановили на вулиці Руській. Їх планують розмістити і на інших зупинках, замінивши звичайні інформаційні стенди.  
  • Коли мультимедійні монітори з’являться на інших зупинках та звідки гроші на них, дізнавався журналіст «20 хвилин».    

Мультимедійний монітор на зупинці «Євроринок» в Тернополі не є першим. Дві зупинки облаштовані зовнішніми інформаційними моніторами. Ще кілька також мають монітори, але вони знаходяться в приміщеннях. Їх встановлювали ТОВ «Системний зв’язок».

На нові монітори з міського бюджету гроші не виділяли. Усі витрати на придбання, встановлення та обслуговування моніторів взяло на себе ТОВ «Українське інформаційне агентство «Вуличне радіо».

- Ми плануємо встановити 15 таких інформаційних моніторів, які будуть зв’язані між собою в єдину мережу, – розповідає керівник ТОВ «Українське інформаційне агентство «Вуличне радіо» Олег Нитка. – Перший монітор працює в тестовому режимі. Ми його перевіряємо та налаштовуємо. Згодом ми встановимо обладнання і на інших зупинках.

Хоча монітор на зупинці "Євроринок" поки що вимкнули, людям така ідея сподобалась.

- Буже цікаво, як монітор працюватиме, – каже тернополянин Олег. – Наше місто стане більш комфортним та інноваційним. Сподіваюсь, що ці екрани не понищать вандали, і вони будуть працювати без збоїв.

Доступ до моніторів матимуть в управлінні ДСНС. Так у разі необхідності тернополян зможуть оповіщати про надзвичайні ситуації. Це дозволить дистанційний доступ до усіх інформаційних екранів на зупинках, які встановлять уже згодом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Діонісій
    ви сробіть, щоб ті працювали і показували правильно інформацію, що вже встановлені.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 21:00 Шахрай назвався працівником банку і заволодів понад 200 тисячами гривень жительки Тернопільського району 20:02 «Тих днів не забуду ніколи — це було найтяжче» . З полону повернувся Микола Хархан 19:01 У заручниках власної біди: на відновлення під'їздів понад 6 мільйонів, а квартири – на плечах самих мешканців Від читача 15:07 Цензура в КП тернопільводоканал 18:30 Відійшов у засвіти доцент ТНПУ Павло Лісняк 18:04 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву 17:50 На Дружбі водійка на Citroen зіткнулась із самокатом, на якому було двоє дітей 16:59 Затримання на Дружбі. Читачі повідомляють про ТЦК й поліцію 16:40 «Був свист — і бах, осколок такий як кулак»: репортаж із місця удару дроном у Тернополі photo_camera 16:30 У Тернополі оновлюють дитячий садок №21 photo_camera 16:00 Помер колишній професор кафедри історії України ТНПУ Олег Полянський 15:20 Наслідки ворожої атаки на Тернопіль: десятки вибитих вікон у лікарні та пошкоджений балкон play_circle_filled 14:50 Замість проби Манту: з квітня Україна переходить на нові методи виявлення туберкульозу 14:10 Відновлення після обстрілу: у Зборівській громаді почали заміри пошкоджених вікон play_circle_filled 13:14 Затримали 22-річного жителя Тернополя за підозрою у підпалі банку на «Сонячному» play_circle_filled photo_camera 12:45 В аварії у Теребовлі постраждав 6-річний хлопчик 12:35 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 25 березня) 12:15 У тернопільській школі під час ярмарку зібрали 178 тисяч гривень для ЗСУ 11:45 У центрі Тернополя не буде води 31 березня: адреси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up