Золота осінь б'є температурні рекорди

Золота осінь б'є температурні рекорди

На Тернопільщині - останній тиждень теплих днів, після прийде похолодання та опади, кажуть в обласному гідрометеоцентрі.

Тернопільщину цьогоріч тішить золота та тепла осінь, але у гідрометеоцентрі кажуть, що потрібно готуватися до похолодання.

   - До кінця тижня тепло ще буде зберігатися, хоча погода вже ставатиме мінливою, - розповідає завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру Оксана Озимків. - На вихідних температура повітря буде поступово зменшуватися, але дощів ще не передбається.

А от з початку наступного тижня на Тернопільщину насуваються холодні циклони і тепла вже не буде.

Відео дня

  - У понеділок вночі буде -1 градус за Цельсієм, а з вівторка очікуємо на дощі, - каже пані Озимків.    

Зазначимо, що вчора, 17 жовтня, за даними авіаційної метеорологічної станції Тернополя був зафіксований історичний максимум температури повітря. Це був найтепліший день  за 72 роки - 22, 8 градуса за Цельсієм.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:24 Не розрахувався — просто поїхав: тернополянина затримали за крадіжку мотоцикла 09:39 Через буревій затримуються міжнародні потяги та не працює пункт пропуску на кордоні 09:00 «На щиті» у село Язловець повернувся Герой Віктор Дрожак 08:30 Наслідки негоди на Тернопільщині: без світла залишаються 66 населених пунктів Від читача 17:55 Топ вакансій на екваторі року від служби зайнятості Тернопільщини 08:00 «Палата героїв» і реабілітація: як змінюється Кременецька лікарня, щоб надавати допомогу захисникам photo_camera 23:43 Зірвало дах і падають дерева: сильний вітер на Тернопільщині накоїв лиха 22:00 Загинув заради майбутнього: дружина захисника просить присвоїти звання Героя України Олегу Костюку 21:03 Як з'явилась дитяча залізниця у гідропарку: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 Новий регіональний потяг з 11 липня курсуватиме через Тернопіль 19:30 Руслан Крутий став новим керівником Гусятинської поліції 19:00 Благоустрій майже на 400 мільйонів: на що передбачили кошти у Тернополі 18:10 У Дії з’явився розділ «Ветеран Pro» — цифрові послуги для військових і родин загиблих 17:20 Ветерани звинувачують секретаря міськради у вимаганні коштів, той заперечує 16:50 У центрі міста відремонтували тротуари: дивіться, який вигляд вони мають тепер! photo_camera 16:10 У Монастириськах прощаються з Героєм Анатолієм Синявою, якого майже рік вважали зниклим безвісти 15:43 За тисячі євро до Румунії або Молдови: на Тернопільщині викрили групу, яка переправляла чоловіків за кордон photo_camera 15:10 Штормове попередження на Тернопільщині: 7—8 липня грози, град та шквали 14:35 «Пакунок школяра»: батьки першокласників отримають 5 тисяч гривень на збори дитини в школу 14:00 На Тернопільщині під час ДТП перекинувся автомобіль — є постраждалий
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up