Володимир Гевко йде в Раду від партії «Слуга народу» в окрузі 167 з центром у Чорткові. Успішний підприємець розповів про свої плани (прес-служби)

Володимир Гевко йде в Раду від партії «Слуга народу» в окрузі 167 з центром у Чорткові. Успішний підприємець розповів про свої плани (прес-служби)

Кожен із нас прагне досягнути успіху в житті. Шлях до мрії починається з маленьких кроків. Приблизно так має будуватися і успішне майбутнє нашої країни – із  дрібних кроків кожного з нас, таких, які ми щодня будемо робити на благо держави, переконаний тернопільський підприємець Володимир Гевко.

Володимир – успішний менеджер, кандидат економічних наук, засновник та директор компанії «Профі-центр». А віднедавна – ще й кандидат у нардепи від партії “Слуга народу” по 167-му виборчому округу із центром у Чорткові. Талановитий земляк йде у Верховну раду, аби разом із перспективними та чесними молодими людьми втілити у реальність реформи та дієві зміни, які дадуть країні шанс на щасливе майбутнє.

У спілкування з журналісткою «20 хвилин» чоловік охоче розповідає свою історію успіху. Він переконаний, кожен із нас може досягнути своєї мети, а великий шлях починається з маленького кроку.

«Нам  потрібні швидкі та помітні зміни»

- Вітаю, Володимире! Ви керуєте великою навчально-консалтинговою компанією «Профі-центр», яка представлена не тільки в багатьох регіонах країни, а й за кордоном. Ви очолюєте Регіональну раду підприємців Тернопільської області. Чи вважаєте себе успішною людиною та що таке успіх, у Вашому розумінні?

- Загалом, так. Я завжди ставив перед собою високі, часом, здавалось, навіть недосяжні цілі. І багато з них я реалізував. Головне при цьому – бути максимально наполегливим. Однією з таких цілей було побувати найкращий навчальний центр з вивчення англійської мови. Де б люди дійсно відчували максимальний прогрес від навчання і хотіли б рекомендувати нас своїм близьким і друзям. Я вважаю, що це нам вдалось, у компанії "Профі-центр", за опитуваннями, які ми постійно проводимо, у всіх наших відділеннях 97% тих, хто в нас навчається, відчувають швидкий прогрес у вивченні мови, а 73% прийшли до нас за рекомендацією знайомих. Для мене і команди, думаю, це гарний результат, але немає межі досконалості.

Щодо Регіональної Ради підприємців, я завжди займав активну соціальну позицію, намагався впливати на ситуацію та відстоювати справедливість і права малого та середнього бізнесу. Так, свого часу я надіслав заявку на членство в раді, і згодом був обраний головою. Регіональна Рада підприємців при ОДА – це перш за все площадка для комунікацій між бізнесом та владою, контролюючими органами, державними службами, освітніми закладами та ін. На Раді ми розглядаємо різні питання, які впливають на бізнес, починаючи від стратегії розвитку підприємництва, яку розробляє облдержадміністрація, до скарг підприємців на різні служби та органи контролю. Ми відстоюємо інтереси малого та середнього бізнесу, сприяючи його розвитку, так як розуміємо, що успішний бізнес в державі – це робочі місця, гідна зарплата для людей та, звісно, наповнення бюджету. Саме тому я в Раді.  

Успіх для мене – це, перш за все, займатись улюбленою справою і бачити позитивний результат від того, що ти робиш.

- Щодо Вашої роботи в Національному технічному університеті. Ви ще займаєтесь викладацькою діяльністю?

- Я викладав в університеті на кафедрі менеджменту близько 20 років. Після закінчення навчання вступив до аспірантури, і мене одразу взяли на посаду асистента кафедри. Потім був захист дисертації, переведення на посаду доцента і отримання вченого звання. Зараз я не викладаю, оскільки  вже другий рік в докторантурі технічного університету, працюю над докторською дисертацією, хоча мені дуже подобається викладати і працювати зі студентами. Я завжди намагався розказати їм, окрім теорії, багато прикладів з практики, так як вів бізнес-дисципліни та паралельно займався бізнесом, і це дійсно запалювало вогонь у їх очах і бажання вчитись.

«У нас є колосальний інтелектуальний потенціал»

- Зараз Ви йдете в політику, готові відмовитися від звичного ритму життя, більше часу та зусиль приділяти державотворчим процесам?

- Я звик до дуже активного ритму життя. Так, я йду у Верховну Раду в команді Володимира Зеленського і готовий активно допомагати президенту реалізувати все, що він обіцяв своїм виборцям. Нам потрібні реальні, швидкі та помітні зміни. Ми живемо в дуже унікальний і важливий час для нашої країни. Вперше на цих виборах молоді, активні і професійні люди, не обтяжені минулими зв’язками, не зіпсовані схемами та корупцією, отримали можливість прийти до влади, щоб змінити систему. Звісно, я усвідомлюю всю ступінь відповідальності та рівень очікувань. Розумію, що реально можу долучитися до процесу змін, своєю працею, знаннями та досвідом. Якщо матиму можливість зробити Україну кращою, я без вагань це робитиму.

- Як думаєте, чого найбільше бракує в Україні?

- Усі ми хочемо жити в країні, де цінують кожну людину, - медика, науковця, вчителя, журналіста, інженера, інвестора. Ми хочемо жити в державі, де бачимо майбутнє наших дітей. Ми хочемо жити в країні, де ніхто не думає, як поїхати на заробітки за кордон. Я переконаний, що разом ми можемо цього досягнути. Ми всі втомилися чекати реальних змін. Тому я і вирішив у цей період свого життя максимально включитися у процес розбудови держави.

- Ви – економіст за освітою. На Ваш погляд, чи реально швидко впровадити в дію кардинальні зміни, аби Україна могла зайняти одну з лідерських позицій у світі?

- Так. У будь-якій справі головне – це люди! Наша країна має особливу відмінність – це колосальний інтелектуальний потенціал. Недарма наших спеціалістів переманюють за кордон. У нас дуже талановиті та освічені люди, тож мусимо зробити так, щоб вони хотіли працювати вдома.

 «Завжди займав активну життєву позицію»

- Перейдемо в особисту площину. Розкажіть про свою сім’ю.

- Маю чудову дружину Ольгу та двох доньок-двійняток – Марту і Злату. Їм по шість, вони у вересні вже йтимуть до школи. Моя сім’я – це моя опора. Кохана дружина завжди підтримує мене у всіх рішеннях та прагненнях. Також дуже радий за свого молодшого брата, Віктора Гевка, якого вся Україна знає як «Кума» із серіалу «Під Полтавою» та капітана “ВІП Тернопіль”. І загалом я дуже щасливий, що вони всі в мене є.

- Цікаво, яким Ви були в дитинстві. Чи закладалася уже в маленькій голові модель життєвого успіху?

- Я народився і виріс в селищі Товсте, Заліщицького району. Скільки себе пам’ятаю, завжди був дуже активний у всьому. Я був записаний на всі гуртки у Будинку дитячої творчості. До речі, моя мама та батько до сьогодні працюють там з дітьми.

У школі я також охоче брав участь у заходах художньої самодіяльності, мені завжди імпонувала організаторська робота. Після закінчення школи, вже навчаючись в інституті, ще довго крутив дискотеку в місцевому клубі. Будучи малим, прагнув досягнути чогось у житті. Завжди хотів бути успішною людиною. Коли навчався в університеті та після його закінчення, працював на багатьох посадах, долучався до реалізації різних міжнародних проектів. Тому вважаю, щоб бути успішним, потрібно не шукати виправдань, а шукати можливості.

Будували компанію із 4 працівників

- Дехто не вірить, що свою справу можна почати з нуля, без сторонньої матеріальної допомоги. Як у було у Вашому випадку?

- Компанія «Профі-центр» теж виросла з чотирьох працівників, а зараз ми стали однією з найбільших мовних шкіл, наші відділення є у багатьох містах України, а також у Польщі.  Щоб досягнути успіху, доводилось і доводиться вкладати багато часу та зусиль. Але мені пощастило, робота – це також і моє хобі.

- Але все ж. Чи можна побудувати бізнес без стартового капіталу?

- Нема нічого неможливого. Багато людей, які мали стартові капітали, швидко їх втратили. Натомість, ще більше тих, хто на позичені гроші чи власні невеликі заощадження змогли побудувати успішні компанії та отримати визнання. Тільки чіткі цілі, наполегливість та правильно підібрана команда – три основні рушії будь-якої справи.

Коли був студентом, мені давали 10 грн. на тиждень на харчування та квитки додому. Тому я шукав, де можна заробити. Вже з 2-го курсу університету я влаштувався лаборантом на кафедрі, поступово долаючи щабель за щаблем, став викладачем та доцентом. Коли відкривали «Профі-центр», обладнання взяли в оренду, як і приміщення. Мої батьки – прості люди, працюють в освіті, тому на фінансову підтримку ніколи не розраховував, лише – на власні сили.

- Із чого починається Ваш день?

- Усе йде за правилами тайм-менеджменту, я планую кожен день і тиждень загалом. Звісно, що завжди є важливі термінові справи та важливі нетермінові справи, – намагаюся їх систематизувати, аби день був максимально продуктивним.

Країна рівних прав та можливостей

- Говорять, що ваші працівники – завжди в гарному настрої. Як ви його створюєте? І від чого, на Ваш погляд, залежить щастя кожного громадянина?

- Ми намагаємося робити все, щоб у працівників виникали лише позитивні емоції, щоб усі почувалися, як у сім’ї, тоді робота стає улюбленою і набагато продуктивнішою. Так само і громадяни – якщо вони відчуватимуть підтримку держави і свою цінність для країни, то і працюватимуть на її благо.

- А як щодо регіонів? Як зробити їх успішними та процвітаючими? Якщо в області є хоч якісь умови, то в районах – ситуація гірша, роботи фактично немає.

- Я – за активний розвиток регіонів, щоб усі люди мали рівні можливості, жителі районів – гідну роботу та заробітну плату. Моя Батьківщина – Чортківський, Заліщицький, Борщівський райони – мають унікальний туристичний потенціал, тому держава повинна відновлювати історичні пам’ятки та активно підтримувати людей і підприємців, які прагнуть розвивати туристичну сферу. Також потрібно максимально докладатися до розвитку тамтешньої інфраструктури, будувати дороги, відбудовувати мости, та загалом збільшувати інвестиційну привабливість цих районів.

- Якою Ви бачите загалом країну, де живуть Ваші діти?

- Я про це можу багато говорити: і про розвинуту інфраструктуру, і про високі зарплати та пенсії, але загалом я хочу, щоб Україна була заможною державою, з європейськими, демократичними цінностями та високим рівнем життя, і основне – вільною, під мирним небом. І зараз, як  ніколи раніше, я впевнений, що нам це вдасться!

 

ДОВІДКА

Округ №167 – Володимир Гевко, 43 роки, кандидат економічних наук, підприємець. Народився в с.м.т. Товсте, Заліщицького району

1997-2017 рр. – викладач, доцент кафедри менеджменту Тернопільського національного технічного університету ім.І Пулюя.

1996-1999 рр. – координатор з маркетингу благодійного фонду „Бізнес-Інкубатор Тернопільщини”.

1999-2000 рр. – начальник відділу маркетингу ВАТ „Тернопільський м’ясокомбінат”.

2002-2004 рр. – комерційний директор ТОВ „Тернопільська газета”.

З 2001 р. до тепер – директор навчально-консалтингової компанії „Профі-Центр”.  

З 2017 р. до тепер – докторант Тернопільського національного технічного університету ім.І Пулюя.

З 2015 р. до тепер – Голова Регіональної ради підприємців Тернопільщини. 

Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:02 Найдешевші та найдорожчі дачі у Тернопільському районі: де придбати та як приватизувати? 19:04 Заморожують чи консервують. Тернополянки поділилися секретами зберігання овочів та фруктів 18:00 Через ремонтні роботи тролейбус №3 тимчасово змінив напрям руху 17:14 Багажник оглянути можуть тільки візуально, всередині авто – лише за рішенням суду Від читача 16:16 Порядок розірвання договору оренди земельного паю 16:46 Вилами та граблями: як у Тернополі очищають став від водоростей та сміття 16:09 У Коропці звільнилися всі працівники лікарні. Директор просить небайдужих зібрати гроші їм на зарплати stars 15:38 Новий вид шахрайства! Аферисти добрались до "особистих кабінетів" Нової пошти. Як працює схема? 15:07 Зловили на хабарі: посадовець незаконно продав 34 декоративних дерева з лісового підприємства 14:39 Конфлікт на Текстильній: водій іномарки влаштував розбірки та вимагав вибачення з кулаками 14:06 Шукають тих, хто хоче стати патронатними батьками. Хто має шанс і як платитимуть за цю «роботу»? 13:35 ДТП на Тернопільщині: 16-річний скутерист врізався в автомобіль і опинився в лікарні 13:02 У Тернополі з'явився унікальний майданчик для воркауту, аналогів якому немає у місті 12:30 Що сталося із моряками, які перейшли на бік окупантів? Капітан з Тернополя - про зйомки фільму "Черкаси" і не тільки stars 11:51 Увага! Перелік довідок, які більше не потрібно подавати для отримання соціальної допомоги 11:13 Без світла залишаться декілька будинків та дитсадок у Тернополі 10:40 Укрзалізниця повідомила, коли готова відновити повноцінне пасажирське сполучення 10:14 Коронавірус і карантин станом на 13 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:44 Коронавірус в Україні: +612 випадків за останню добу. Дані по областях 09:18 У Тернополі та дев'яти районах є нові випадки Covid-19. Географія поширення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up