«Вхід тільки в масках»: які заходи безпеки в гуртожитках Тернополя

«Вхід тільки в масках»: які заходи безпеки в гуртожитках Тернополя
  • Незважаючи на карантин і прохання залишатися вдома, усе ж деякі студенти додому поїхати не можуть. З різних причин: у когось робота, хтось просто не встиг сісти на потрібний автобус чи поїзд. Проте тепер вони повинні залишатися в гуртожитку.
  • А які заходи безпеки проводять задля збереження здоров'я жителів гуртожитку, дізнавалися «20 хвилин».

Журналісти «20 хвилин» запитали  чергову одного з гуртожитків Тернополя про заходи безпеки.

─ Наразі в нашому гуртожитку, з 600 жителів, проживає тільки 60, ─ говорить чергова пані Ольга, ─ Введений суворий контроль за тими хто входить і хто виходить з гуртожитку. Наприклад, заходити в гуртожиток без маски суворо заборонено.

Також пані Ольга розповіла, що поверхні, на кшталт дверей, перил, балконів протираються кожного дня спеціальними засобами. Проте ще достеменно не відомо, чи буде проводитися регулярне прибирання поверхонь, у зв'язку з малою кількістю людей, що проживають в гуртожитку.

«Приємно, що про нашу безпеку хоча би трохи думають» Михайло, 22 роки, студент

─ Мені, як жителю гуртожитку приємно, що про нас думають, хоча би трохи. Трохи нелогічно, щоправда звучала думка про маски, адже не у всіх вони є, а купити їх в аптеці проблематично. Але і тут можна знайти вихід. Наприклад, зробити їх власноруч.

«Не вистачає постійної теплої води» Олександр, 21 рік, студент

─ Я живу в гуртожитку вже декілька років. У зв'язку з карантином не можу відвідувати роботу і працюю дистанційно. Тому і не поїхав додому. Коли я прихожу з двору, то єдине чого мені бракує, це постійної гарячої води. Адже я людина, що слідкує за своєю гігієною. Саме тому хотілося би не чекати декілька годин, аби помити принаймні руки в теплій воді. А загалом, карантин допомагає багато чого переосмислити. Дуже приємно, що чергові гуртожитку контролюють тих, хто заходить всередину.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Підгородньому встановили ялинку, яку виростило подружжя з цього села 21:03 Мобільні укриття у Тернополі відчинятимуть лише під час тривоги: встановлюють електронні замки та камери play_circle_filled photo_camera 20:17 Графік відключення світла в Тернополі та області на 3 та 4 грудня 20:02 Родинам загиблих Героїв на Тернопільщині не виплачують компенсації за пам’ятники Від читача 09:12 Людям з інвалідністю - рівні умови для працевлаштування, навчання, розвитку підприємництва 19:00 Понад 330 тисяч на дві пішохідні огорожі: де їх встановлять photo_camera 18:20 Суд звільнив з-під варти детектива НАБУ Магамедрасулова 17:45 Новорічний корпоратив у Тернополі 2026: ТОП локацій для святкування (партнерський проєкт) 17:12 У 2026 році зросте мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. Що з податками та штрафами 16:40 Після зустрічі із блогером на Театральному майдані 12-річна дитина потрапила до лікарні 16:10 ДТП і двоє загиблих: студента-переселенця спочатку засудили умовно, а тепер відправили за ґрати 15:35 Рада ухвалила бюджет на 2026 рік 15:06 Родини загиблих внаслідок ракетного удару в Тернополі отримають по 100 тисяч гривень 14:40 Удень та вночі перебігають дорогу в заборонених місцях: патрульні показали відео порушників 14:21 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 3 грудня) 14:07 У Березовиці оновили підземний пішохідний перехід 13:30 Українцям, яким більше 40 років, дадуть по 2000 гривень на перевірку здоров'я 12:55 Відійшов у вічність медичний технік Микола Стойків 12:20 Постраждала однорічна дитина: поліція розслідує випадок сімейного насильства в Бучацькій громаді 11:50 На Тернопільщину привезуть Благодатний вогонь
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up