«Усі жителі – це контактні особи»: яка насправді ситуація в Почаєві. В'їзд та виїзд там обмежили

«Усі жителі – це контактні особи»: яка насправді ситуація в Почаєві. В'їзд та виїзд там обмежили
  • Місто Почаїв стало одним з осередків коронавірусної хвороби в Тернопільській області.
  • Чи буде обмежений в'їзд та виїзд з міста, яка ситуація в Почаївській районній лікарні, цікавилися журналісти «20 хвилин».

─ Хворих у нас багато, а буде ще більше. Наразі в лікарні перебувають близько 30 хворих на коронавірус. Це лише ті, які у важкому стані, додайте ще хворих людей, які лікуються вдома, ─ каже медсестра рентгенкабінету Почаївської районної лікарні Тетяна Демчук. - Якщо в сім'ї є один інфікований, і він перебуває на самоізоляції, то можна сказати, що інфікована вся сім'я.

"Тести не дають достовірні результати"

Щодо в'їзду та виїзду з Почаєва, всі як їздили, так і їздять, кажуть місцеві. 

У Почаївській районній лікарні повідомили про малу ефективність швидких тестів на коронавірус. За словами рентгенлаборанта Почаївської районної лікарні, людям, які вже хворі на коронавірус, у Тернополі робили швидкісні тести, і жоден з них не показав наявність вірусу в організмі. Хоча ПЛР-дослідження наявність коронавірусу підтвердили.

Відео дня

─ Наразі Почаївська районна лікарня повністю забезпечена всіма необхідними засобами, - каже Тетяна Демчук.  – Щодо монахів, то нічого сказати не можу, бо вони до нас не йдуть, це закрита зона. Вони одразу їдуть або в Рівне, або в Київ. У Лаврі паски освячували, були люди, без масок, вони дистанції не дотримувалися, та й батюшка освячував без маски. Кажуть, що вночі було до 300-400 чоловік.

"На Великодні богослужіння норм не дотримувалися"

Перший заступник голови Кременецької райдержадміністрації Вячеслав Онишкевич повідомив, що наразі в Кременецькому районі  зафіксували 42 хворих на коронавірус, за останню добу хворих зне виявили,  за попередню добу - плюс 13 осіб в Почаєві.

─ Географія розміщення хворих на коронавірус в Почаєві – 11 вулиць, тобто фактично вони перекривають все місто. За інформацією обласного районного центру, усі мешканці Почаєва визнані контактними особами, – повідомив В'ячеслав Онишкевич. – Після нових випадків захворювання на COVID-19 Почаїв закривають на в'їзд та виїзд з 10:00, 21 квітня.
На даний момент облаштовуютть ще до кінця блокпости та проводять роз'яснювальна робота з водіями. Як тільки блокпости облаштують, одразу буде обмеження руху транспорту.

Читайте також: В'їзд та виїзд з Почаєва закривають на невизначений термін через коронавірус.

За словами пана В'ячеслава, у Почаївській Лаврі карантинних заходів дотримувалися до початку богослужінь на Великдень. Однак після того, коли двері до храму відкрили, самі люди не дотримувалися ні маскового режиму, ні відстані один між одним. З даного приводу поліція вже відкрила кримінальне провадження.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • .

    Сегодня День Рождения человека, которого буржуи, декоммунизаторы и националисты во всём мире боятся до смерти!
    С Днём Рождения Нашего Товарища ЛЕНИНА !!!
  • Din

    Din А шо там Богомолик засцяв такий перец а проти попів не мона ще й сучар московських
  • Din

    А шо там Богомолик засцяв такий перец а проти попів не мона ще й сучасна московських
  • Богдан Ліщук

    Та тих монахів треба було закрити ще до Великодня а не тепер коли вони позаражали вже пів району.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 А ваш $екc — українською? (18+) 21:00 Помер колишній заступник начальника 6-ї пожежної частини Тернопільщини Василь Беркич 20:00 «Перший день після Перемоги буде днем трауру», — історія молодого офіцера артбригади 19:45 «Ймовірність витоку радіоактивних речовин тепер є. Але ситуація контрольована», — головний інженер ЧАЕС Тітарчук Від читача 11:32 Підтримайте збір україномовних книг для військових. 19:01 Куди звертатися лежачим та маломобільним особам, яких треба перевезти: інструкція 18:00 На Тернопільщині посилюється льодоутворення на річках: можливі зажори льоду та коливання рівня води 17:45 Від Тернополя спецпризначенці отримали безпілотники та тепловізори: Сергій Надал (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:25 Тернополянин до смерті побив співменшканку — поліція 17:00 Куди піти, що побачити в Тернополі 15-16 лютого 16:20 Тернопільські сноубордисти вибороли медалі на Чемпіонаті України photo_camera 15:46 Аварія у Смиківцях: постраждала жінка 15:30 В Україну повернули тіла 757 полеглих Захисників 15:03 Під колесами авто загинув 4-річний хлопчик. Швидка їхала довго, кажуть очевидці 14:30 Огляд колекції SS25 від BAPE (на правах реклами) 14:10 Любовна гра для читачів від редакції «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 13:35 В Дії запустили сертифікат неодруженого та неодруженої 12:42 Дрон йшов на висоті 85 метрів: Зеленський розкрив деталі атаки росіян на ЧАЕС 12:30 На пішохідному переході авто збило 15-річну кременчанку 12:03 Ажіотажу у квіткових магазинах на День святого Валентина немає photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up