На Тернопільському міському стадіоні ім. Шухевича проведуть фінальні матчі Кубка України з футболу

На Тернопільському міському стадіоні ім. Шухевича проведуть фінальні матчі Кубка України з футболу

Цими днями на Тернопільському міському стадіоні ім. Романа Шухевича розпочали підготовку до проведення фінальних матчів Кубка України з футболу сезону-2020/2021.

Попередньо заплановано, що фінал пройде у Тернополі 12 травня 2021 року, повідомляє пресслужба міської ради.

Як розповідають в управлінні розвитку спорту та фізичної культури, до цього часу на стадіоні заплановано також облаштувати зону розминки та місця для представників медіа, відповідно до карантинних обмежень.

Додамо, минулого року на стадіоні замінили освітлення та облаштували зону для телетрансляцій. 

Читайте також Стадіон у Тернополі таки назвуть іменем Шухевича. МЗС та міський голова відповіли послу Ізраїлю
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Джерсейське молоко та натуральний фермент: в «Агроленді» варили сир для гостей play_circle_filled photo_camera 19:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити 18:00 В Україні оновлюють шкільні їдальні: на проєкт спрямували ще 350 млн грн (опитування) 17:01 Дегустація з шансом виграти iPhone: на фестивалі в Агроленді порівнюють молоко двох порід корів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 16:00 П’ять ліцеїв Тернопільщини отримають державне фінансування на сучасні лабораторії 15:00 Тернопільський музикант освідчився коханій під час концерту Дорофеєвої play_circle_filled 14:01 Дегустації, крафтові вироби та концерти: перший національний фестиваль молока відкрили у Великому Ходачкові photo_camera 13:00 Із червня на українців чекають зміни в мобілізації та бронюванні 12:00 Добірка активних і драйвових розваг у Тернополі: що пропонують і скільки це коштує 11:10 На Житомирщині дрони атакували критичну інфраструктуру, виникли пожежі 10:25 У етнопарку «Агроленд» відбудеться Національний фестиваль молока. Для гостей організували трансфер 10:00 У Кременці встановили рекорд України: в одному місці зібрали 1275 ляльок-мотанок photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Лановеччини Максима Савчука 21:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up