Тернопільські легкоатлети здобули медалі на Всеукраїнських змаганнях з метань

Три срібні та одну бронзову медалі вибороли тернополяни у Мукачево, де з 9 до 11 листопада відбулися змагання пам'яті тренера Євгена Сюча.

Срібну та бронзову медалі у змаганнях серед старших дівчат отримала Вікторія Мітюрьова, а серед юнаків Андрій Жук став срібним призером змагань. Також срібною призеркою стала Дарина Мостова. Спортсмени займаються в обласній дитячо-юнацькій спортшколі під керівництвом Галини Шмуляєвої та Леоніда Дахновського.

Четверті місця серед молодших юнаків посіли Степан Петришин та Олексій Навроцький, а Юрій Брода став п'ятим серед старших юнаків.

Новини Тернополя за сьогодні

20:20 Митрополита Епіфанія обрали главою Єдиної помісної церкви України 20:00 Дмитро Підручний – 26-ий у гонці переслідування на Кубку світу 19:00 Як відрізнити грип від ГРВІ та застуди (інфографіка) 18:00 Як пережити нерозділене кохання та не втратити розум Від читача 17:46 Ялинкова кампанія 2019 на Тернопільщині 17:00 Тернополянки в Малайзії: Різдво – з кутею і ялинкою 16:00 Олена Підгрушна достроково зійшла з дистанції під час гонки на Кубку світу 15:00 У Тернополі водій став ангелом-охоронцем для бабусі, яка потрапила у небезпеку на дорозі 14:00 Софія Чіп складає кубик Рубіка за декілька секунд 13:15 В нічному клубі Кременця покалічився хлопець. До тями досі не прийшов 12:23 Дві тисячі доларів – і ти адвокат. У Тернополі викрили корупційну схему одержання адвокатського посвідчення 12:00 17-річна дівчина загинула, її сестра - водійка «Шевроле» - під домашнім арештом 11:00 Подія тисячоліть: Об’єднавчий собор у Києві вирішує, чи створять Єдину помісну церкву (онлайн) play_circle_filled 10:00 Зима бігу не перешкода 09:00 Готуємо печену буженину з картопляним пюре 08:00 Сьогодні, 15 грудня: День працівників суду 07:00 Погода в Тернополі 15 грудня: сніг, -3