Тернополянин вдруге поспіль став срібним призером Кубка світу з кікбоксингу

Тернополянин вдруге поспіль став срібним призером Кубка світу з кікбоксингу

Два представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини виступили на Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що відбувся з 15 до 19 травня у Будапешті.

Вихованець тренера Олександра Дульнєва Павло Михайлиця став срібним призером Кубка у розділі К-1. Наш земляк, який виступав у ваговій категорії 81 кг, провів чотири поєдинки. Павло Михайлиця по черзі здолав суперників з Австрії, Угорщини та Німеччини.

- У фіналі Павло протистояв кікбоксеру з сербії, - каже тренер Олександр Дульнєв. – Бій давався нам добре і були всі шанси на перемогу. Проте наш спортсмен пропустив удар коліном і програв.

Додамо, що минулого року Павло Михайлиця теж зупинився за крок від золотої медалі Кубка світу. Тоді хлопець виступав у вазі 75 кг і провів три поєдинки. Проте у фінальному бою не зміг взяти участь через травму.

Ще один тернополянин, вихованець тренера Миколи Мисенка, Володимир Ізанський на шляху до півфіналу поступився чинному володарю Кубка світу та майбутньому переможцю змагань.

До слова, участь у цьогорічному Кубку світу взяли представники 30-ти країн. Павло Михайлиця за підсумками виступу виконав норматив Майстра спорту Міжнародного класу. Наразі спортсмен готується до виступу на Всесвітнії студентських іграх з кікбоксингу, що відбудуться у серпні у Хорватії.

Федерація кікбоксингу Тернопільщини висловлює подяку Тернопільській міській раді за постійну підтримку спортсменів у підготовці до змагань.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Сплави Дністром і терапія природою: на Тернопільщині запускають ретрит для молоді photo_camera 20:25 143 об'єкти нерухомості брата директора ДБР: медіа оприлюднили розслідування, яке суд заборонив 20:00 Відпустка на велосипеді заради України: норвезький депутат завітав до Тернополя 19:10 У Тернополі продовжують пікетувати на підтримку Михайла Федорова photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:05 Біля Свято-Троїцького духовного центру ремонтують тротуар 17:20 У застосунку «Армія+» з'явився офіційний військово-обліковий документ 16:45 Рідні загиблих військових отримали відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 16:07 «Це і є демократія»: британські волонтери підтримали учасників мітингу в Тернополі play_circle_filled 15:37 Рятувальники винесли жінку з палаючої квартири в Збаражі 15:08 Поліція розшукує жінку з Тернопільщини, яку підозрюють у криміналі 14:35 Ігор Клименко стане новим Секретарем РНБО 14:25 Veselovska Dental Clinic — сучасна сімейна стоматологія в Тернополі (новини компаній) 14:05 Конкурс на посаду директора філармонії: до участі допустили єдиного кандидата 13:20 FPV-симулятор, зброя і вступ до «Альфи»: у центрі Тернополя працює рекрутинговий центр СБУ 12:45 Ревнощі і побиття у Тернополі: 17-річний тернополянин отримав важкі травми, його суперник — підозру 12:20 Змія заповзла під капот автомобіля в Тернополі. Діставали рятувальники play_circle_filled photo_camera 11:50 Ініціатива 143: вісім медіа оприлюднили розслідування про брата директора ДБР, публікацію якого заборонив Печерський суд 11:16 Директора психоневрологічного інтернату підозрюють в торгівлі людьми play_circle_filled 10:56 Акція за Федорова. День другий: у Тернополі люди знову вийшли на протест під будівлею ОВА play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up