У Тернополі буде футбол з уболівальниками. Скільки глядачів дозволили?

У Тернополі буде футбол з уболівальниками. Скільки глядачів дозволили?

21 квітня на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича відбудеться матч ½ фіналу Кубка України з футболу між командами Агробізнес (Волочиськ) та Динамо (Київ). Початок матчу о 16:00 год.

Належно забезпечити проведення матчу 1/2 фіналу  Кубка України з футболу організаторами заходу вирішили під час засідання штабу для боротьби з коронавірусом 16 квітня. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Відповідно до рішення оперативного штабу, що відбувся у Тернополі 16 квітня, для належного забезпечення проведення матчу, організаторам заходу необхідно:

  • дотримуватися усіх санітарно-протиепідемічних вимог, передбачених чинним законодавством;
  • забезпечити обмежену кількість глядачів (не більше 25% від загальної кількості посадкових місць, передбачених для глядачів);
  • рекомендувати здійснити продаж квитків в режимі онлайн з обов’язковим визначенням конкретних місць у відповідних секторах та огородити місця, що не будуть використовуватися, сигнальною стрічкою.

Під час відвідування матчу ½ фіналу Кубка України з футболу у міській раді закликали вболівальників дотримуватися карантинних вимог, а саме: перебувати на території стадіону у засобах особистого захисту, дотримуватися соціальної дистанції та користуватися антисептиками.

Відео дня

Нагадаємо, на території Тернопільської громади заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів в закритих приміщеннях без глядачів та в обмеженій кількості глядачів (не більше 50 %) на відкритих спортивних спорудах за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

Читайте також На Тернопільському міському стадіоні ім. Шухевича проведуть фінальні матчі Кубка України з футболу
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Ліда Плющ
    Справжні вболівальники та й усі кому небайдужа місцева команда Нива повинні проігнорувати цей матч☝️
    Ліда Плющ reply Ліда Плющ
    Валєра Правдоруб Валєра, ти Гімно☝️😁
    Валєра Правдоруб reply Ліда Плющ
    Ліда Плющ нива скоро помре
  • Andrew Motka
    Де білети можна купити?
    Andrew Motka reply Andrew Motka
    Валєра Правдоруб
    Така сама відповідь!
    Валєра Правдоруб reply Andrew Motka
    Andrew Motka дурне запитання
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Малюків в Україні безкоштовно перевіряють на 21 рідкісну хворобу 21:00 Прокуратура судиться з Чортківською та Великоберезовицькою радами через пам'ятки архітектури 20:03 Василь Гнатюк, якого звинувачують у вбивстві випускниці із Вишнівця, голодує у СІЗО 19:01 «Мамо, я вже не існую як учитель»: педагога мобілізували без ВЛК і попри чинну відстрочку Від читача 14:40 Телефонують зі служби безпеки банку 18:00 Юні тернополяни вибороли перемоги на Всеукраїнському турніру з греко-римської боротьби 17:40 На Тернопільщину прибув евакуаційний потяг: приїхали літні люди з Донеччини photo_camera 17:05 Перекрили прохід та кладуть бруківку: який вигляд має вулиця Грушевського під час реконструкції photo_camera 16:31 У Тернополі призупиняють опалювальний період за три дні після початку 16:10 Які проєкти пройшли до фіналу «Громадського бюджету-2026» 15:35 Мешканці Петриківського геріатричного пансіонату поскаржились на щурів і тарганів 15:03 Ціни на зарядні станції продовжують зростати: скільки коштують у магазинах Тернополя та онлайн photo_camera 14:30 У Збаражі горіла соя в зерносушарці: вогонь міг перекинутись на будівлі поряд 13:50 На голову впала балка: на будівництві у Кременці травмувався чоловік 13:17 У Чернігові повний блекаут: як живе місто без світла та води 12:40 Рада продовжила воєнний стан і мобілізацію ще на 90 діб 12:20 Тернополянин втратив майже мільйон, коли пробував навчитись «інвестиційній діяльності» 11:45 Від нього залежать життя цивільних та військових. У ТЦК тримають виробника хірургічного обладнання 11:25 У Тернополі терміново потрібні донори з 2 Rh− групою крові 10:30 Відключення світла: 21 жовтня діятимуть обмеження потужності для промислових споживачів (ОНОВЛЕНО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up