Весела зимова казка "Як звіри зиму зустріли" В. Лісового на сцені Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки 29 січня. Початок - о 12.00. Квитки - 20 грн.
Усі дітки люблять зиму, адже це пора веселих свят та щедрих подарунків, - розповідають у театрі. А яка ж зима без снігу, криги на річках та морозу? Ось на сцені театру актора і ляльки з’являється Мороз разом із своїми помічницями Метелицею-Хурделицею, Заметіллю-Завірюхою та Пургою-Югою, які створюють справжнісіньку зиму: застеляють білосніжними килимами поля, одягають в снігові шати дерева, заморожують річку. Не забуває Мороз і про лісових звірів. Залишає ополонку для Сома, маленьких зайчиків захищає від хитрющої Лисиці.
Зимова вистава "Як звірі зиму зустріли" – це добра казка з веселими піснями та пригодами, кумедними персонажами, яка надовго зарядить кожного добрим настроєм та щирими теплими емоціями.
Режисер – з. а. України В. Лісовий
Художник – О. Федун
Балетмейстер – Д. Татарінов
Вистава - для дітей від чотирьох років. Тривалість – 45 хв.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 12 від 19 березня 2025
Читати номер