Через воду і овочі в дитсадку на Тернопільщині постраждали 10 дітей

Через воду і овочі в дитсадку на Тернопільщині постраждали 10 дітей

В селі Новосілка зафіксували спалах кишкової інфекції

- Повідомляємо, що до ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» станом на 14.30.год 18 вересня 2019 року надійшли термінові повідомлення про випадки гострої кишкової інфекції серед дітей с. Новосілка, Заліщицького району, - йдеться у повідомленні обласного Лабораторного центру МОЗ України.
У ході епідрозслідування з’ясовано, що в 10 дітей, котрі відвідують сільський дитсадок та школу відмічаються розлади стану здоров’я. 

Розпочате епідрозслідування.

З метою локалізації та ліквідації вогнища інфекційного захворювання, встановлення причин та умов, що сприяли виникненню спалаху, організовано комплекс протиепідемічних заходів. Здійснено відбір матеріалу для лабораторного дослідження. Ми не виключаємо, що ймовірними факторами, котрі викликали захворювання могли бути вода та харчові продукти.

За контактними встановлене медичне спостереження. 

Розслідування триває.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Микола
    Поля довкола села кроплять різними хімікатами. Тілки покроплять так одразу в лікарні черги з дітей. Варто згадати як рік чи два тому в селі Іване-пусте борщівського району до лікарні звернулося більше стап'ятдесяти людей через обробку поля гербіцидами
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up