Чи готові ви за життя стати донором органів? (опитування)

Чи готові ви за життя стати донором органів? (опитування)
  • Трансплантація органів в Україні - проєкт, який перекладають на завтра.
  • Інформація у реєстрах буде конфіденційна, доступ матимуть лише медзаклади.
  • Як ви ставитеся до донорства, чи готові віддати свій орган на порятунок життя іншої людини? Проголосуйте у матеріалі нижче.

Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне, щоб МОЗ забезпечило функціонування Єдиної державної інформаційної системи трансплантації до лютого 2020 року. Про це повідомляє УННз посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

“Володимир Зеленський вважає за необхідне, щоб до 31 січня 2020 року Міністерство охорони здоров’я удосконалило роботу системи екстреної медицини та до лютого забезпечило створення й функціонування Єдиної державної інформаційної системи трансплантації”, — йдеться у повідомленні.

В Україні щорічно гине від 40 до 60 потенційних донорів на мільйон населення, що становить близько трьох тисяч донорів, які могли б врятувати життя 10 тисячам хворим.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (22)
  • Ирина Куракина
    Так якщо це врятує хоча би одну дитинку
  • Igor Novak
    Добре,я не проти ,але якщо я безкоштовно віддаю свій орган,то і опрерація має бути безкоштовною для людини.яка потребує це дійсно. Життя,безціне!
  • Оля Таборовець
    Після такої заяви вас вже не лічитимуть, а будуть дивитися як на донора. На такому зроблять бізнес.
  • Оксана Григорів
    Так
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:30 За домашнє насильство і незаконне зберігання набоїв відповідатиме чоловік з Козівської громади 17:00 Що робити, якщо на припарковане під будівлею авто впала бурулька — радять юристи 16:23 На Тернопільщині додатково застововують спеціальні аварійні відключення 16:05 За 14 600 доларів організував переправлення через кордон — підозрюють жителя Хмельниччини photo_camera Від читача 17:21 Без стереотипів: жінки опановуються "чоловічі" професії 15:30 Школярі Тернополя повертаються за парти, а в області ще вирішують 14:50 Через пошкодження на водогоні частина вулиць у Тернополі залишилися без води 14:10 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 24-25 січня 13:35 У наркозлочинах підозрюють двох жителів Кременеччини photo_camera 13:00 Енергетики Тернопільщини долучилися до відновлення енергопостачання у Києві photo_camera 12:30 Дні жалоби оголосили у Лановецькій громаді 11:19 «Врізали» чи збільшили? «20 хвилин» проаналізували, що зміниться в парках Тернополя та поруч з ними (РОЗСЛІДУВАННЯ) photo_camera 10:45 Нікотин без акцизу на блокпосту у Підволочиську виявили патрульні у салоні авто місцевого жителя photo_camera 10:15 Біатлоністи з Тернопільщини стали чемпіонами Європи серед юніорів у Фінляндії 09:45 Відновлюють будинки на 15 Квітня і Стуса, пошкоджених внаслідок ракетної атаки: що вже зробили 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Фурмана та Анатолія Зенюка 08:00 На Тернопільщині зросла кількість постраждалих від переохолодження 23:05 Графік відключення світла в Тернополі та області на 23 січня (оновлене) 22:00 У Скалатському замку встановили рекорд України 20:00 14-річна Настя, яка постраждала під час ракетного удару по Тернополю, зробила перші кроки після поранення photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up