Дитяча поліклініка на Миру запрацювала у складі Центру первинної медико-санітарної допомоги

Дитяча поліклініка на Миру запрацювала у складі Центру первинної медико-санітарної допомоги

Тернополянам, які мають укладені декларації з педіатрами у відділенні №3 на вул. Миру, потрібно поновити декларації.

Педіатричне відділення № 3 офіційно запрацювало у складі Центру первинної медико-санітарної допомоги. У зв’язку з цим, батькам треба звернутись до свого педіатра у цьому медичному закладі протягом місяця для переукладання та поновлення  декларації із ним.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Додамо, поновити відповідні декларації з педіатрами потрібно і батькам, які обслуговуються у педіатричних відділеннях №2 на бульварі Данила Галицького та №6 на Морозенка.

Відео дня

У міській раді наголошують, що всі педіатричні відділення працюватимуть у звичному режимі за попереднім місцем реєстрації. Лікарі-педіатри залишаються на місцях й працюють без змін.

Зміни виникли у зв’язку реорганізацією медичних закладів Тернополя згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 174 від 28 лютого 2023 року. На виконання постанови, всі педіатричні відділення міста Тернопіль переходять до Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, чому батькам дітей у Тернополі потрібно переукласти декларації зі своїми педіатрами.

 

Читайте також:

Тернополяни мають переукласти декларації з педіатрами. У дитячої лікарні забирають поліклініки

Обласну лікарню об'єднують із двома закладами: що зміниться для пацієнтів та медиків

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up