Хлопця з Харкова тернопільські лікарі буквально витягли з «того світу»

Хлопця з Харкова тернопільські лікарі буквально витягли з «того світу»

Результат приголомшливих змін дивіться у відео.

Історію Кирила з Харкова, який зараз лікується і проживає в Тернополі, розповіли в Департаменті охорони здоров'я Тернопільської ТОВА.

22-річний Кирило понад 8 років займався легкою атлетикою. Але підступна хвороба раптово забрала у хлопця його справу. Місяць він був без свідомості в реанімації, не ковтав, на штучній вентиляції легень. Хлопцеві поставили діагноз запалення головного і спинного мозку з паралічем рук і ніг.

Кирило — переселенець з Харкова. Тривалий час лікарі Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні намагались поставити хлопця на ноги, адже він був безнадійним.

Відео дня

Неврологи і реаніматологи буквально витягли хворого з «того світу». Результат приголомшливих змін, які відбувались з Кирилом, можна побачити на відео. Зараз пацієнт проживає в Тернополі, продовжує займатись фізичними вправами, щоб відновитись повністю.

Ось як працює мультидисциплінарна команда у відділенні нейрореабілітації КНП “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” ТОР

У коментарях читачі захоплюються мужністю хлопця і бажають одужання.

Наталя Цибринська написала: Тебе не впізнати , ти молодець

Галя Чоловська коментує: Хлопець сильний духом. Іване,ти фахівець своєї справи

Наталя Храпун захоплена: Дякуєм тобі   ти сильний хлопчик  молодець   все буде добре

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні вперше зробили складну операцію на судинах головного мозку.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
 • Ashley Larkins

  Only two things we'll regret on deathbed – that we are a little loved and little traveled. — Только о двух вещах мы
 • Myron Kravets

  🙏☀️
 • Таля Масловська

  Лікарям психоневрології респект..вони чотири рази спасли мого чоловіка від інсультів(лікар- п Наталя)...;:тепер спасли харківчанина в цій лікарні.. в нас гарні,знаючі лікарі..низькій уклін за їхню працю..
 • Chaikovska Olga

  Молодці: і хлопець ,і лікар , побільше таких відданих працівників в своїй сфері .

keyboard_arrow_up