Кількість хворих на COVID-19 в Україні наближається до тисячі

Кількість хворих на COVID-19 в Україні наближається до тисячі
  • Єдина область, де поки не виявили інфікованих коронавірусом - Миколаївська.
  • За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

В Україні зафіксовано 942 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, повідомляє МОЗ України.

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 3 квітня в Україні 942 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

▪️Вінницька область — 61 випадок;
▪️Волинська область — 10 випадків;
▪️Дніпропетровська область — 12 випадків; 
▪️Донецька область — 8 випадків;
▪️Житомирська область — 6 випадків;
▪️Закарпатська область — 24 випадки;
▪️Запорізька область — 22 випадки;
▪️Івано-Франківська область — 81 випадок;
▪️Кіровоградська область — 15 випадків;
▪️м. Київ — 180 випадків;
▪️Київська область — 70 випадків;
▪️Львівська область — 13 випадків; 
▪️Луганська область — 3 випадки;
▪️Одеська область — 20 випадків;
▪️Полтавська область — 5 випадків;
▪️Рівненська область — 25 випадків;
▪️Сумська область — 30 випадків;
▪️Тернопільська область — 114 випадків;
▪️Харківська область — 1 випадок;
▪️Херсонська область — 4 випадки;
▪️Хмельницька область — 7 випадків;
▪️Чернівецька область — 171 випадок;
▪️Черкаська область — 55 випадків;
▪️Чернігівська область — 5 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 3 квітня 2020 року до Центру надійшло 570 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 4404 повідомлення про підозру на COVID-19.

Нагадаємо, новий Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що 3 квітня в регіони буде відправлено понад 2 тис. упаковок “Плаквенілу”, який використовується при лікуванні коронавірусу

“В нас уже готовий відповідний розподіл. Нам передали 3 тис. упаковок препарату. 2250 будуть відправлені в регіони, а 750 залишаються в Києві - для швидкого реагування. Завтра буде фізично підписано договір з “УкрМедПостач”, і вже завтра ліки поїдуть в області”, - заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі політичного ток-шоу “Право на владу” 2 квітня.

В МОЗ наголошують, що наразі не існує ліків від коронавірусної хвороби COVID-19, пацієнтам надається симптоматичне лікування. Зокрема, «Плаквеніл» застосовують при важких та вкрай важких формах коронавірусної хвороби. Препарат не рекомендовано купувати в аптеках без рецепта лікаря. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я людей.

До слова, у світі кількість хворих на коронавірусну інфекцію вчора перевищила мільйон.

Читайте також На Тернопільщині від коронавірусу померла 57-річна жінка з Козови
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У День Валентина в Тернополі зареєстрували 16 шлюбів 20:01 800 тисяч на автівки: волонтерка Ольга Тимошенко збирає кошти для військових на Донеччині 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 лютого 19:08 На Тернопільщині починається заборона на вилов щуки Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 «Бите скло»: як приготувати улюблені ласощі по-новому play_circle_filled 17:02 Загинув працівник обленерго, який ремонтував електромережі на Тернопільщині. Що сказав суд? 16:00 Державні нагороди вручили рідним загиблих Героїв 15:01 Сало від 50 грн, сир — 150 грн, а яйця — 70 грн за десяток: як змінилися ціни на ярмарку у Тернополі photo_camera 14:00 У столиці затримали депутата Почаївської міськради — підозрюють у допомозі зі зняття з розшуку photo_camera 13:01 «Закохані у біг»: тернополяни долали дистанції і гроші на дрони для ЗСУ збирали play_circle_filled photo_camera 12:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через хуртовину та ожеледицю 10:50 У Тернополі ліквідовують дві аварії на водопроводі: де немає води 10:07 «Ти моя сила — я твій оберіг»: історія кохання, що почалася в реанімації photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Олександра Серафименка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up