Кількість хворих на кір зростає. Тернополян закликають вакцинуватися

Кількість хворих на кір зростає. Тернополян закликають вакцинуватися

Від початку 2019 року у Тернополі, як і в Україні в цілому, спостерігається неблагополучна епідемічна ситуація із захворюваності на кір. Зокрема, як повідомляють у відділі охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради, протягом грудня 2018 року - січня 2019 року в Тернополі зареєстровано 631 випадок кору, половина з кількості хворих – це діти.

Тернопільські медики закликають батьків обо’язково вакцинувати дітей, дотримуватися термінів календаря щеплень, і якомога швидше провести щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію, адже ріст захворюваності, насамперед, пов’язаний із недостатнім рівнем вакцинації серед дорослих та дітей.

У Тернополі діти до 18 років можуть безкоштовно вакцинуватися за календарем та надолужити пропущені щеплення у поліклінічних відділенняхміської дитячої комунальної лікарні за адресами:  вул. Федьковича, 16, бульв. Д. Галицького, 28, вул. Миру, 11, вул. Київська, 12, просп. Злуки, 57 та вул. Морозенка, 7.

Не підлягає вакцинації лише невелика кількість дітей: тим, яким проводять переливання крові; яким призначена імуносупресивна терапія, а також діти, які мають непереносимість білка. Для того, щоб вберегти таких дітей від інфекції, медики радять таким пацієнтам та їх батькам перебувати вдома протягом 21-го дня.

Нагадаємо, для проведення вакцинації проти кору батькам потрібно звернутися у Тернопільську міську дитячу комунальну лікарню або до дільничного лікаря-педіатра.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Вулицями Копичинців пройшла традиційна Хресна хода photo_camera 21:00 Врятовані з-під обстрілів: у Тернополі відкрили виставку про евакуацію тварин photo_camera 20:01 У ДТП, де покалічився неповнолітній, винними визнали двох водіїв. Один був п’яним 19:03 Апеляція у справі вбивства випускниці з Вишнівця буде, але слухатимуть не на Тернопільщині. Чому? Від читача 16:04 Легкі гроші онлайн можуть обернутись тюрмою. Хто такі дропи і як не потрапити в пастку? 18:00 У Лановецькій громаді відкрили меморіальну дошку Герою Ярославу Малишку photo_camera 17:20 Загинув 19-річний студент Тернопільського фахового коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя 16:50 «20 хвилин» підписали меморандум про співпрацю з норвезьким медіа Bergensavisen 16:20 В Україні створили петицію про запровадження безстрокової заборони на полювання 15:38 Російський безпілотник Герань—2, який не здетонував, виявив у полі житель Тернопільщини photo_camera 15:20 У Тернополі знову висаджуватимуть іменні дерева на підтримку ЗСУ 14:50 Майже 300 тисяч гривень кредиту оформили шахраї на жінку з Тернопільщини 14:15 У Тернополі розпочинає роботу школа писанкарства 13:40 Продають незавершене будівництво на Будного. Стартова ціна понад 8 млн 13:10 Понад 290 млн доларів товарообігу: як торгує Тернопільщина у 2026 році 12:35 Тарас Пастух представив нового заступника начальника ОВА. Що відомо про Романа Свистуна 11:50 Наркобізнес у СІЗО: справи чотирьох підозрюваних передали до суду 11:15 Медицина у смартфоні: як тернополянам створити особистий кабінет пацієнта та які послуги доступні 10:45 На Тернопільщині будують один з найбільших в Україні заводів залізобетонних конструкцій 10:11 Заступився за дівчину: в центрі Тернополя 18-річному хлопцю погрожували ножем
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up