Масове отруєння в ресторані "Аляска": постраждалих уже восьмеро

Масове отруєння в ресторані "Аляска": постраждалих уже восьмеро

Станом на 8-у годину ранку 2 жовтня загальна кількість постраждалих при спалаху, пов’язаного із закладом громадського харчування «Аляска» (м. Тернопіль), склала вісім осіб. Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі ДУ "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України".

Семеро – госпіталізовані в інфекційне відділення Тернопільської міської клінічної лікарні швидкої допомоги, один хворий – на амбулаторному лікуванні. Виставлено діагнози: харчова токсикоінфекція – 6 осіб, гостра кишкова інфекція – 2 особи.

Вік постраждалих - від 22 до 57 років, повідомляють у поліції. До інфекційного відділення їх госпіталізували з високою температурою, блюванням та діареєю.

Всі хворі є учасниками урочистих подій, які відбувалися у названому закладі. Попередні матеріали епідрозслідування, а саме: раптовий початок захворювань, спільні клінічні ознаки (підвищення температури тіла, розлади шлунково – кишкового тракту), реєстрація випадків серед гостей святкування, вживання однакових страв, не виключають епідеміологічний зв'язок і закладом громадського харчування.

З метою запобігання захворювань серед інших учасників урочистих подій, фахівці лабораторного центру здійснили необхідний комплекс протиепідемічних заходів разом із фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Нагадаємо, 29 вересня люди відпочивали в ресторані "Аляска". А 1 жовтня люди почали звертатися до інфекційного відділення Тернополя з симптомами гострої кишкової інфекції. В усіх людей температура 38-40 градусів, діарея та блювота. 

У результаті масового отруєння людей в Тернополі правоохоронці розпочали кримінальне провадження відповідно до статті 325 частина 1 ККУ - порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. Даний факт слідчі Тернопільського відділу поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Триває слідство.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:30 Ганна Рапіта з Чортківщини відзначила 90-річчя 13:58 Не встигли відкрити, як закрили. Чому не відбулась сесія обласної ради 13:15 Школярі у Підгаєцькій громалі наколядували понад 40 тисяч для ЗСУ 12:55 АН ВІСОН відкриває філію у Кременці: професійні послуги тепер ще ближче до вас (новини компаній) Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 12:35 Державному реєстратору з Шумська загрожує суд 12:03 Перший Новий рік після полону: онучка, родина і жива сосна, що пахне дитинством 11:30 На Лукіяновича горів генератор, вогонь пошкодив будівлю 10:56 «Безпечна доставка» обернулась втратою грошей з карти для тернополянина 10:15 В аварії загинули двоє 17-річних та жінка: водієві повідомили про підозру 09:37 У парку Національного відродження зріжуть аварійні тополі та берези 09:00 Війна забрала життя Героїв Андрія Савченка, Руслана Стрільчука та Олександра Фльорчука 08:00 Посвідчення водія онлайн: в Україні планують запустити новий формат у 2026 році 22:00 У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників: як долучитись 21:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 30 грудня 21:00 За неправильну обрізку дерев на Злуки: орендар заплатить штраф 20:00 Від 600 до 10 000 гривень за добу: скільки коштує оренда квартири у Тернополі на новорічне святкування 19:00 Новорічне меню з доставкою: які святкові страви пропонують ресторани Тернополя та скільки коштують 18:30 Трагічно обірвалося життя парамедика Романа Крутія з Тернопільщини 18:00 Учениці тернопільської художньої школи здобули перемоги на міжнародних і всеукраїнських конкурсах photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up