Медики швидкої рятували тернополянку, яка вдома пофарбувала волосся

Медики швидкої рятували тернополянку, яка вдома пофарбувала волосся

3 червня о 16.46 бригада швидкої виїжджала до 33-річної пацієнтки, яка проживає в Тернополі.

— Жінка отримала сильну алергічну реакцію на фарбу, якою пофарбувала волосся, — цитуємо генерального директора Центру ЕМД Тернопільщини Михайла Джуса. — Із набряком Квінке, кропивницею, сильним почервонінням й набряком обличчя пацієнтку, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у другу міську лікарню.

Загалом за 3 червня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 230 викликів до пацієнтів, здійснили 88 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 86 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 33 пацієнти. 

За останню добу побільшало викликів до ковідних пацієнтів. Найбільше, як завжди, було викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування та різні нещасні випадки.

Читайте також У Тернополі швидка рятувала молоду жінку після відвідування косметичного салону
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (29)
  • Nadia Gavrylova
    Після такої сильної алергії не можна категорично малюватись ніякими фарбами,тільки тоніком до волосся знаю по свому досвіді,ледве викарабкали мене з того
  • Тамара Мойлаєва
    Перед покраскою пью від алергія за  годину
  • Елена Костюкова
    У меня после покраски тоже самое было.Три дня под капельницей лежала.Теперь алергия на амиак,крашусь безамиачной краской професиональной и держу 15мин.
    Елена Костюкова reply Елена Костюкова
    Alisa Alisunya спасибо,буду знать.
    Alisa Alisunya reply Елена Костюкова
    Елена Костюкова открою вам один секрет, безамиачной краски не бывает.. только аммиак даёт реакцию чтобы ваши волосы покрасились.. просто советую за два дня до покраски волос начинайте пить таблетки против аллергии и проблем не будет.
  • Королюк Ірина
    Треба на шкіру нанести трохи фарби на руці, наприклад. І чекати пару годин. Тоді подивитись чи буде почервоніння, свербіж. Це елементарні правила, інструкція. Завжди так роблю і маркою Garnier. Хороша фірма.
    Королюк Ірина reply Королюк Ірина
    Larisa Larisa дивно
    Алена Великая reply Королюк Ірина
    Larisa Larisa у меня тоже аллергия на краску, вот только реакция начинается через 12 часов.
    Larisa Larisa reply Королюк Ірина
    Ирина Синьковская Гарньер
    Королюк Ірина reply Королюк Ірина
    Larisa Larisa у вас була на Престиж?
    Larisa Larisa reply Королюк Ірина
    Ирина Синьковская у меня именно на эту краску и была сильная аллергия . До этого красилась только Гарньер
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 За що тернополяни люблять своє місто та що бажають Тернополю до Дня міста play_circle_filled photo_camera 20:00 Кров, яка їде на фронт: Захисники просять допомогти врятувати «кровомобіль» 19:12 Смертельна аварія на виїзді зі Зборова: загинули водій та 14-річна дівчина 19:00 У Тернополі відбудеться масштабна виставка наметів Tent Expo: знижки -20% та тест-драйв просто неба (новини компаній) Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 Поліцейські Тернопільщини розслідують шахрайство на понад 112 тисяч гривень 17:20 Дитсадки Тернополя-2026: чи є черги, кого беруть і що потрібно знати батькам 16:40 «Молимося і віримо, що вони повернуться»: у Літятині відкрили «Алею Надії» photo_camera 16:01 Померла медична сестра поліклініки міської лікарні №2 Оксана Соловʼянова 15:20 Як отримати грант на власний бізнес: тернополян запрошують на практичну зустріч 14:40 Демонтують незаконно встановлені напівсфери біля житлового будинку на Крушельницької 14:00 У Тернополі поменшало школярів: затвердили мережу класів на новий навчальний рік 13:40 Виплати до Дня Незалежності 2026: який розмір виплат у 2026 році 13:21 Розвиток дітей у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів та студій (партнерський проєкт) 13:00 У Тернополі приберуть з вулиць самокати, розміщені з порушенням правил благоустрою 12:20 В Україні пропонують законодавчо врегулювати діяльність рієлторів 11:40 Квотер-пайпи, джампбокс, піраміда: що планують відремонтувати у Скейт Парку в «Сопільче» 11:02 Судитимуть організатора схеми переправлення за кордон за 17 тисяч доларів 10:27 Експеримент у тролейбусі: чи поступляться місцем мамі з немовлям play_circle_filled 09:40 105 років виповнилося довгожительці з Тернополя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up