На Тернопільщині 2-річний хлопчик випив цілу пляшечку йоду

На Тернопільщині 2-річний хлопчик випив цілу пляшечку йоду

Після оперативно наданої допомоги, дитину шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Про небезпечна пригоду, що трапилася 19 жовтня о 16.28 у с. Велика Лука, повідомляють на своїй сторінці у соцмережі медики Центру екстреної медичної допомоги Тернопільщини.

Медики швидкої надавали допомогу 2-річному хлопчикові, який випадково випив цілу пляшечку йоду. Із набряком губ, слизової порожнини рота дитину, після оперативно наданої допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню, повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.

Загалом 20 жовтня медики швидкої допомоги по Тернопільській області здійснили 352 виїзди до пацієнтів, 96 хворих госпіталізували; з них по Тернополю здійснено 135 викликів, госпіталізовано 32 пацієнти.

20 жовтня медики швидкої виїжджали на аритмії й тахікардії, передінсультні та передінфарктні стани, судоми, задишки та порушення психіки. Уже традиційно 20 жовтня було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям та двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття, в стані сильної алкогольної інтоксикації та безхатченків. А також побільшало суїцидів й випадків дитячого травмування…

20 жовтня о 19.39 бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського, де надавала допомогу 17-річному хлопцеві. Зі слів потерпілого, його вдарив по голові невідомий зловмисник. Із забійною раною голови, після наданої меддопомоги, хлопця шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

20 жовтня о 20.21 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, де надавала допомогу 13-річній дівчинці. За словами пацієнтки, вона впала з гойдалки на спину й сильно забилася. Медики швидкої діагностували у неї закритий перелом правої лопатки. Після оперативно наданої меддопомоги дитину шпиталізували в обласну дитячу лікарню.

20 жовтня о 17.43 районна бригада швидкої виїжджала у с. Горошова Борщівського району, де надавала допомогу літній парі, що отруїлася власноруч зібраними грибами. 67-річного чоловіка та 64-річну жінку шпиталізовано у Мельнице-Подільську райлікарню.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 За 15-20 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» відстрочки від мобілізації. Що на це сказав суд 15:51 Наслідки шквального вітру: на державних трасах Тернопільщини зафіксовано 84 повалених дерева 14:12 Понад 25 тисяч мешканців Тернопільщини без електрики через негоду 14:00 Горіли житловий будинок на Бережанщині та гараж в Збаражі Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 13:00 У Тернополі вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи play_circle_filled photo_camera 12:45 У лікарні Підволочиська вітер зірвав покрівлю даху 12:20 Шквальний вітер на Тернопільщині: дерева падають на авто, дороги, у парках і на лінії електромереж 11:45 Штормовий вітер на Тернопільщині — оголосили помаранчевий рівень небезпеки 11:01 Торт «Спартак»: як приготувати без розкатування коржів 10:15 У парку Нацвідродження дерево впало на пішохідну доріжку photo_camera 09:55 Сьогодні, 26 квітня: 40-а річниця Чорнобильської катастрофи play_circle_filled 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Петра Антонюка та Віталія Поворозника 21:00 Неймовірна краса: на набережній Тернопільського ставу розквітла слива Пісарді photo_camera 20:00 Новий Хлостяк був одружний з тернополянкою, яка має титул Віцеміс Україна photo_camera 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 18:00 Розширили перелік безоплатних ліків в Україні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up